Visas preces
Aizvērt izvēlni
e-veikalsKas jāņem vērā, izvēloties trauku mazgājamo mašīnu?

Kas jāņem vērā, izvēloties trauku mazgājamo mašīnu?

Trauku mazgājamās mašīnas ir kļuvušas par neaizstājamu palīgu un daudzās mājās ikdiena bez šīs ierīces vairs nav iedomājama. Tās pieejamas plašā klāstā, dažādos izmēros un ar dažādām funkcijām, lai katrs varētu izvēlēties savām vajadzībām un vēlmēm piemērotāko, taču tieši šī iemesla dēļ apjukt ir pavisam viegli. Lai viss taptu skaidrs arī tev, esam apkopojuši svarīgāko par trauku mazgājamo mašīnu izvēli! 

Content section image

Izmērs un ietilpība

Viens no pirmajiem un galvenajiem faktoriem, izvēloties īsto trauku mazgājamo mašīnu, ir pieejamā platība virtuvē. Taču, ja virtuve vēl tikai tiek iekārota, svarīgi piemeklēt īsto izmēru, ņemot vērā mājinieku skaitu, gatavošanas biežumu un citas lietas. Trauku mazgājamās mašīnas pieejamas 3 izmēros: 

  • 60×60×85cm jeb standarta modeļi 12-14 trauku komplektiem
  • 45×60×85cm jeb šaurie modeļi 8-9 trauku komplektiem
  • 45×55×45cm jeb kompaktie modeļi 4 trauku komplektiem*

 

*Saskaņā ar Eiropas standartiem, viens trauku komplekts ir 11 priekšmeti personai: 1 zupas šķīvis, 1 pamatēdiena šķīvis, 1 deserta šķīvis, 1 glāze, 1 krūze ar apakštasi, 1 karote, 1 nazis, 1 dakšiņa, 1 deserta karote un 1 tējkarote.

Montāžas veids

Tas, cik daudz vietas aizņems tava jaunā trauku mazgājamā mašīna, atkarīgs arī no tās montāžas veida. 
•    Iebūvējamās trauku mazgājamās mašīnas ir populārākais montāžas veids, kas ļauj ierīci “paslēpt” kopējā virtuves interjerā.
•    Brīvi stāvošās trauku mazgājamās mašīnas iespējams ērti uzstādīt  jebkurā vietā un vajadzības gadījumā to ir viegli pārvietot.
•    Uz galda novietojamās trauku mazgājamās mašīnas parasti ir izmērā mazākas un tas ir super papildinājums virtuvei, ja klasiskai trauku mazgājamai mašīnai vietas nav. 

Content section image
Content section image

Funkcijas

Dažādi trauku mazgājamo mašīnu modeļi ir aprīkoti ar dažādām programmām, kas atšķiras pēc cikla ilguma, temperatūras režīma, ūdens patēriņa un citām funkcijām. Jāņem vērā, ka visbiežāk tieši ekstra funkcijas ir tās, kas konkrētus modeļus krietni sadārdzina, tādēļ vērts rūpīgi izvērtēt, kas no funkcijām ir patiesi nepieciešamas. Atliktais starts, ūdens tīrības indikators, ātrā mazgāšanas programma un pusslodze – šīs ir dažas no funkcijām, kas ikdienā noteikti noderēs.

Energoefektivitāte un ūdens patēriņš

Izvēloties īsto trauku mazgājamo mašīnu, vērā jāņem arī energoefektivitāte un ūdens patēriņš. Abi šie rādītāji ir izteikti klasēs, sākot no A (ekonomiskākā) līdz pat G (vismazāk ekonomiska). Lai trauku mazgājamā mašīna pamatīgi nepalielinātu elektrības rēķinu, ieteicams izvēlēties A klases ierīci, kas patērē aptuveni 237-266 kWh elektrības un aptuveni 2660-2700 l ūdens gadā (~280 mazgāšanas reizes).

Content section image
Content section image

Trokšņu līmenis

Uzņemot savās mājās trauku mazgājamo mašīnu, jāņem vērā, ka tā, visticamāk, tiks darbināta samērā bieži, tādēļ svarīgi izvēlēties modeli, kas nekļūs par traucēkli. Lai tā nenotiktu, pievērs uzmanību, lai izvēlētās ierīces trokšņu līmenis nepārsniedz 48dB. Salīdzinājumam – 30dB troksnis ir pielīdzināms čukstiem, savukārt 72dB –  vidēji skaļam putekļu sūcējam.

Dizains

Skaidrs, ka trauku mazgājamā mašīna ir ilgtermiņa pirkums, un tai ir jāiederas tavu māju dizainā. Vislabākais risinājums ir iebūvējamā trauku mazgājamā mašīna, kura ne tikai lieliski paveiks savu darbiņu, bet arī būs neuzkrītoša, turklāt to iespējams paslēpt arī aiz plaukta durvīm.

Content section image

Trauku mazgājamās mašīnas un arī citas sadzīves ierīces Tev visplašākajā izvēlē vienmēr pieejamas Tet e-veikalā! Izvēlies savām mājām un mājiniekiem piemērotāko – ar prieku atvedīsim jauno, un, ja nepieciešams, bez maksas utilizēsim veco ierīci!

Ieskaties

Akcijas
Jaunumi
Top preces

Prece ir veiksmīgi pievienota grozam!

Jā, salīdzināt preces

Produkts nav pievienots grozam!

Produkts netika pievienots grozam, jo netika izvēlēts vienots DM termiņš