e-veikalsPapildu drošībai
×

Piesaki apdrošināšanu un pirmos mēnešus uzsauksim mēs!

 

Portatīvajiem datoriem, viedtālruņiem un planšetdatoriem mēnešus apdrošināšanai piemērojam 100% atlaidi.*
 *Apdrošināšanas periods, kurā tiek piemērota 100% atlaide, atkarīgs no izvēlētā nomaksas pirkuma līguma termiņa.

 

Apdrošināšanas līgums tiek slēgts uz vienu gadu. Atkarībā no nomaksas pirkuma līguma termiņa, uz laiku līdz 3 mēnešiem tiks piemērota 100% atlaide apdrošināšanai. Ja šajā periodā, no apdrošināšanas neatteiksies, tam beidzoties, apdrošināšanai tiks piemērota standarta apdrošināšanas ikmēneša maksa, kas būs spēkā kamēr veiksi maksājumus vai neatteiksies no apdrošināšanas. Atteikties vari, zvanot uz 67881811 vai rakstot uz e-pastu  riga@warranty.expert


Pagarinātā garantija un pirkuma apdrošināšana

 

Pirkuma pagarinātā garantija un pirkuma apdrošināšana – tie ir pakalpojumi, kurus izmantojot, nevajadzēs papildus ieguldīt iegādātajā mantā –  bojājuma gadījumā par remontu parūpēsies Warranty Expert, ar kuru sadarbībā mēs piedāvājam papildus drošību, ka pirkums Jums kalpos ilgi. Pagarinātā garantija stājas spēkā beidzoties ražotāja garantijas termiņam. Iegādājoties pirkuma apdrošināšanu, izvairīsities no nevēlamiem izdevumiem pat tajos gadījumos, kas nav paredzēti ražotāja garantijā.

Kas ir pirkuma apdrošināšana?

Tā ir vispusīga jūsu pirkuma apdrošināšana. Tagad, iegādājoties jaunu elektroierīci kopā ar piedāvāto papildus pirkuma apdrošināšanu, varēsiet būt droši, ka pirkums Jums kalpos ilgi. Ja iegādāsieties pirkuma apdrošināšanu, Jūsu pirkumu „Warranty Expert” saremontēs vai nomainīs pat tajos gadījumos, kas nav paredzēti ražotāja garantijā: sadauzot, sabojājot ar ūdeni, uguni vai policijas apstiprinātas zādzības gadījumā.

 

 • Pieejams gan fiziskām, gan juridiskām personām.

 

Apdrošināmie riski: 

 • Pirkuma nejaušs bojājums
 • Pirkuma nejauša bojāeja
 • Policijas apstiprināta zādzība
 • Pirkuma bojājumu vai bojāeju, kas radušies īslaicīgu elektrolīniju nedarbošanās dēļ.

 

Apdrošināmās pirkumu grupas:

1. Tet Dzintara iekārtas: mobilie telefoni, planšetes, sporta kameras, sporta/viedie pulksteņi, e-lasīšanas ierīces, foto aparāti + aksesuāri, LCD pulksteņi, navigācijas sistēmas, video atskaņotāji, video kameras, zīmēšanas viedierīces, viedkameras

2. Tet Dzintara Plus iekārtas: drukas iekārtas, datori, austiņas, projektori, TV + aksesuāri, auto magnetolas un pastiprinātāji, , diktofoni, FM raidītāji, , magnetolas, MP3/4, monitori, mūzikas centri, mūzikas instrumenti, patafoni, rācijas, radio, skeneri, tīkla iekārtas, kopētāji, VR brilles, spēļu iekārtas un konsoles, mājas kinozāles.

 

Lūdzam vērst uzmanību uz klientam piemērojamo pašrisku – 20% no remonta vai apmaināmās preces cenas.

Kas ir pagarinātā garantija?

Katram jaunam pirkumam ir piemērojams atbilstošs Ražotāja garantijas termiņš, kam beidzoties un pirkumam sabojājoties, Jūs piedzīvosiet nevēlamus izdevumus. Tiecoties no tā izvairīties, kopā ar jauno preci rekomendējam iegādāties arī piedāvāto pagarinātās garantijas pakalpojumu. Pagarinātā garantija stājas spēkā, beidzoties ražotāja garantijas termiņam, un pasargā Jūsu pirkumu visu Jūsu izvēlēto periodu. Iegādājoties garantijas pagarinājumu un pieredzot garantijas bojājumus, kad ražotāja garantijas apkalpošanas termiņš ir beidzies, „Warranty Expert” Jūsu pirkumu bez maksas saremontēs vai apmainīs pret jaunu.  

 

 • Pieejams gan fiziskām, gan juridiskām personām.
 • Pieejams produktu grupām cenā virs EUR 49.
 • Preces remonts ir bez maksas pēc garantijas servisa termiņa beigām.
 • Remonts (apmaiņa, ja remonts nav iespējams).
 • Kompensēti visi bojājumi, ko pirmos gadus sedz ražotājs.

 

Ja apdrošinātā iekārta sabojājas, saplīst?

Ja pagarinātās garantijas vai apdrošināts priekšmets sabojājas:

 • Reģistrējiet bojājumu www.warranty.expert vai pa tālruni +37167881811.
 • Warranty Expert informēs Jūs par tālākajiem soļiem.
 • Pēc remonta vai apmaiņas saņemsiet ierīci norādītajā adresē. Lielgabarīta iekārtu virs 10 kg Warranty Expert piegādās uz Jūsu mājām.

Apdrošināšanas pakalpojumu risku uzņemas starptautiskā apdrošināšanas sabiedrība Compensa Vienna Insurance Group ADB Latvijas filiāleTas nodrošina, ka mūsu apdrošināšanas pakalpojumi ir uzticami un droši.

Prece ir veiksmīgi pievienota grozam!

Jā, salīdzināt preces