Visas preces
Aizvērt izvēlni
e-veikals5 mīti par trauku mazgājamām mašīnām

5 mīti par trauku mazgājamām mašīnām

Trauku mazgājamā mašīna ikdienas steigā var būt super palīgs mājsaimniecības darbos – tā ne tikai palīdzēs ietaupīt laiku un veltīt to vērtīgākām lietām, bet arī samazinās elektroenerģijas patēriņu. Tomēr jautājums, vai tā patiesi spēj parūpēties par žilbinoši tīriem un mirdzošiem traukiem, vēl aizvien ir aktuāls. Vai arī tu esi domājis par trauku mazgājamās mašīnas iegādi, bet māc šaubas? Tad šis raksts ir tev! Laiks atspēkot 5 izplatītākos mītus par trauku mazgājamām mašīnām.

Content section image

Trauku mazgājamās mašīnās var ievietot tikai noskalotus traukus

Patiesībā trauku mazgājamā mašīnā droši var ievietot arī nenoskalotus traukus, tomēr jāpārliecinās, lai uz traukiem nav pārtikas pārpalikumu – tie trauku mazgājamā mašīnā var radīt nehigiēnisku vidi un aizsprostot ierīces filtrus. Informāciju par to, kā vispareizāk ievietot traukus tieši tevis izvēlētajā trauku mazgājamā mašīnā, atradīsi ierīces lietošanas instrukcijā.

Mazgājot ar rokām, trauki ir tīrāki

Patiesībā, mazgājot traukus ar rokām, lielākā daļa izmanto mazgāšanas sūkļus jeb švammītes, kurās uzkrājas ļoti daudz baktēriju, savukārt vide koptā trauku mazgājamā mašīnā ir sterila. Ideālajā gadījumā švammītes būtu jāmaina vismaz reizi nedēļā, kas ir finansiāli liels ieguldījums. Taču, mazgājot traukus ar rokām, ir teju neiespējami panākt tādu tīrības un mirdzuma pakāpi, par kādu parūpējas trauku mazgājamā mašīna. 

Mazgājot traukus ar rokām, tiek patērēts mazāk ūdens, nekā izmantojot trauku mazgājamo mašīnu 

Patiesībā, mazgājot traukus ar rokām, tiek patērēts krietni vairāk ūdens, nekā mazgājot traukus mazgājamā mašīnā. Atkarībā no trauku mazgājamās mašīnas modeļa, tās patēriņš ir aptuveni 9-15 litri, kamēr, lai nomazgātu tikpat daudz trauku ar rokām, patēriņš var būt pat 100 litri un vairāk. Izvēloties trauku mazgājamo mašīnu, svarīgi izvēlēties modeli ar taupīgu ūdens patēriņu, taču augstu mazgāšanas efektivitāti – tas palīdzēs izvairīties no augstiem elektrības rēķiniem. 

Content section image
Content section image

Trauku mazgājamās mašīnas ir dārgas un aizņem daudz vietas

Patiesībā trauku mazgājamās mašīnas cena ilgtermiņā atmaksājas, jo tā noteikti palīdzēs ietaupīt elektroenerģiju, ūdeni un tavu dārgo laiku. Trauku mazgājamās mašīnas cena galvenokārt atkarīga no funkciju skaita, tādēļ pirms iegādes izvērtē, kādas funkcijas tavās mājās patiesi būs nepieciešamas.

 

Savukārt trauku mazgājamās mašīnas izmērs atkarīgs no mazgājamo trauku daudzuma un montāžas veida. Platākie modeļi ir 60 cm, kas, salīdzinot ar citām virtuves ierīcēm, nav nemaz tik daudz. Izvēloties uz galda novietojamo trauku mazgājamo mašīnu, tā patiešām aizņems daudz vietas, taču iebūvējamā trauku mazgājamā mašīna ir gan funkcionāls, gan vizuāli pievilcīgs risinājums.

Trauku mašīnas lietošana un kopšana ir sarežģīta

Patiesībā trauku mazgājamās mašīnas lietošana un kopšana ir pavisam vienkārša. Lai iegūtu tīrus un mirdzošus traukus, nepieciešams nospiest vien pāris pogas. Taču, kā ikviena ierīce, arī trauku mazgājamā mašīna pieprasa zināmu kopšanas rutīnu, lai tā spētu kalpot ilgi un efektīvi. Ja trauku mazgājamās mašīnas sprauslas un blīves regulāri tiek iztīrītas, filtrs nomainīts un korpuss – notīrīts, kopšanai nevajadzētu būt sarežģītai un laikietilpīgai. Tālāko tīrīšanas darbu trauku mazgājamā mašīna paveiks pati – atliek tikai parūpēties par atbilstošu tīrīšanas līdzekli.

Content section image

Tet veikalā tev vienmēr ir pieejams plašākais trauku mazgājamo mašīnu un citu modernu un energoefektīvu ierīču klāsts. Izvēlies savām mājām un mājiniekiem labāko jau šodien – piegādāsim jauno ierīci, un, ja nepieciešams, utilizēsim veco bez maksas!

Prece ir veiksmīgi pievienota grozam!

Jā, salīdzināt preces

Produkts nav pievienots grozam!

Produkts netika pievienots grozam, jo netika izvēlēts vienots DM termiņš