Visas preces
Aizvērt izvēlni
e-veikalsKas jāņem vērā, izvēloties cepeškrāsni?

Kas jāņem vērā, izvēloties cepeškrāsni?

Lai arī sākumā varētu šķist, ka izvēlēties īsto cepeškrāsni mājām ir gaužām vienkārši, patiesībā piedāvājums un to funkciju klāsts ir gana plašs. Kam svarīgi pievērst uzmanību,  lai par atvēlēto budžetu tiktu pie labākā varianta? Lasi rakstā!

Content section image

Gāzes vai elektrisko?

Gāzes cepeškrāsns galvenie bonusi ir ātrā uzsilšana un precīzas temperatūras nodrošināšana, taču tās uzstādīšana var būt sarežģītāka un, galu galā, ne visos mājokļos gāzes padeve ir pieejama. Turpretī elektriskās cepeškrāsns uzstādīšana ir daudz vienkāršāka, taču uzsilšana – ne tik ātra kā gāzes cepeškrāsns gadījumā. 

Iebūvētu vai brīvi stāvošu?

Iebūvēta cepeškrāsns būs super variants, ja vēlies, lai tā perfekti iederas tavā virtuves dizainā. Tomēr tās uzstādīšana var būt sarežģītāka un tā prasīs noteiktu virtuves plānojumu.
Brīvi stāvošo cepeškrāšņu uzstādīšana ir daudz vienkāršāka un pārvietošana – mobilāka. Taču jārēķinās, ka tā tik nemanāmi nesaplūdīs ar tavu esošo vai plānoto virtuves interjeru. 

Kā ar izmēru?

Ja tavās mājās dzīvo liela ģimene vai arī samērā bieži uzņem viesus, noteikti vērts apsvērt ietilpīgākas cepeškrāsns iegādi – 70l un vairāk, tas ļaus pagatavot lielākus apjomus vai vairākus ēdienus uzreiz. Ja ikdienā gatavo tikai sev vai vakariņas diviem, noteikti pietiks arī ar mazāku cepeškrāsni, piemēram, 50l tilpumā. 

Biežāk sastopamās funkcijas

Tehnoloģijām attīstoties, arī cepeškrāsnis iegūst arvien jaunas un ērtas funkcijas. Vairāki sildīšanas režīmi ļaus izvēlēties augšējo, apakšējo vai abu sildītāju izmantošanu, gaisa cirkulācijas jeb konvencijas ventilators palīdzēs izlīdzināt karstumu cepeškrāsnī, tā nodrošinot vienmērīgāku gatavošanu, savukārt AquaClean un citas tīrīšanas funkcijas ļaus pavisam vienkārši uzturēt krāsni tīru.

Content section image
Content section image

Energoefektivitāte

Izvēloties cepeškrāsni, noteikti pievērs uzmanību cepeškrāsns enerģijas klasei – tā norādīs, cik energoefektīva un taupīga tava jaunā ierīce būs. Klases iedalītas no A+++ līdz D, kur A+++ ir pati energoefektīvākā un ieteicamākā izvēle. 

Kādu zīmolu izvēlēties?

Lai jaunā cepeškrāsns kalpotu pēc iespējas ilgāk un remonta gadījumā tev tiktu nodrošināts kvalitatīvs un uzticams serviss, aicinām izvēlēties uzticamu ražotāju – populārākās tirgū ir AEG, Ardo, Electrolux, Beko,Bosch, Candy, Gorenje, Miele, Samsung, Smeg, Stollar un Whirlpool cepeškrāsnis.

Tet veikalā tev vienmēr pieejams plašākais cepeškrāšņu un citu energoefektīvu ierīču klāsts! Izvēlies savām mājām un mājiniekiem piemērotāko jau šodien – ar prieku piegādāsim jauno un, ja nepieciešams, utilizēsim veco ierīci bez maksas!

Pirktākās cepeškrāsnis krāsnis

Cepeškrāsnis
Mazās cepeškrāsnis
Plītis

Prece ir veiksmīgi pievienota grozam!

Jā, salīdzināt preces

Produkts nav pievienots grozam!

Produkts netika pievienots grozam, jo netika izvēlēts vienots DM termiņš