Visas preces
Aizvērt izvēlni
e-veikalsJura brand

Par JURA

JURA zīmola DNS raksturo inovācijas, precizitāte, kvalitāte, uzticamība, ilgtspēja un serviss kopš uzņēmuma dibināšanas 1931. gadā. Šis Šveices uzņēmums ir vienīgais pasaulē, kas koncentrējas tikai un vienīgi uz premium klases kafijas automātu ražošanu un ir skaidri pozicionēts kā eksperts šajā tirgū.

 

Produkti mājai

Šobrīd Jūs brīvi varat baudīt augstākās kvalitātes kafiju mājas apstākļos, ko parasti varējāt pasūtīt tikai īstās Itāļu kafejnīcās.

 

 

ONO
Perfekta kafija. Bez kapsulām.

Ideāls vienas tases kafijas automāts visiem, kas mīl kafiju, novērtē labu kvalitāti un rūpējas par apkārtējo vidi. Vairāk nekā vienkārši kafijas automāts: ONO rada patiesi unikālus kafijas baudīšanas mirkļus.

 

 

Aksesuāri

Lai nodrošinātu pilnīgu komfortu, JURA kafijas automāti var tikt pilnībā pielāgoti Jūsu prasībām, izmantojot plašu modernu aksesuāru klāstu.

 

 

Apkopes produkti

Pareiza apkope iznākumā garantē optimālu kafiju un ievērojami paildzina kafijas aparāta kalpošanas ilgumu. Runājot par nevainojamu kafijas rezultātu un vienmērīgu aparāta darbību, aparāta tīrība, kā arī piena, kafijas un ūdens higiēniskā apstrāde ir tikpat svarīga kā paša automāta tehniskie uzlabojumi. Mēs esam izstrādājuši JURA apkopes līdzekļu klāstu vienkāršai automāta apkopei, tikai pieskaroties taustiņam.

 

 

Kafija

Izsmalcinātas premium klases kafijas pupiņas no JURA piederošās ražotnes – maigi grauzdētas, izmantojot tradicionālo grauzdēšanu trumulī.

 

Galvenās tehnoloģijas

Nevainojama kafijas tasīte no svaigām pupiņām, svaigi malta piespiežot tikai vienu pogu, svaigi pagatavota, viss mazāk kā 60 sekundēs – pietam precīzi atbilstot jūsu gaumei."

 

 

Kā JURA automātiskais kafijas automāts darbojas

Tas pagatavo izcilas kvalitātes kafijas dzērienus ar vienu pogas pieskārienu – ar svaigi maltu kafiju, nevis kapsulās. Bet kas notiek pēc tam, kad izvēlaties, lai automāts sāk gatavot jūsu izvēlēto kafijas dzērienu? Sekojiet pagatavošanas procesam, ieskatoties JURA kafijas automāta iekšienē: sākot no svaigi samaltām kafijas pupiņām līdz gatavošanai un gala rezultātam. Ieraugiet kā dažādās tehnoloģijas darbojoties kopā rada izcilu kafijas pieredzi."

 

 

 

Dzērienu atpazīstošas kafijas dzirnaviņas (P.R.G.)

Lai nodrošinātu optimālu malumu pakāpi katram kafijas dzērienam, JURA inženieri ir izstrādājuši Dzērienu atpazīstošas kafijas dzirnaviņas (P.R.G.). Šīs elektroniski vadītās augstas efektivitātes dzirnaviņas sekundes daļā noregulē nepieciešamo maluma pakāpi – daudz ātrāk un ērtāk, ja maluma maiņa jāveic bieži. Kafijas maluma pakāpe variē no ļoti smalka maluma īsiem klasiskiem dzērieniem līdz ļoti rupjam – garajiem dzērieniem."

 

Piena sistēma

Īpašie kafijas dzērieni, piemēram, kapučīno un latte macchiato, tiek gatavoti ar pienu vai piena putām. JURA inovatīvajos piena putu putotājos izmantota revolucionāra smalko putu tehnoloģija, lai izveidotu noturīgas un smalkas struktūras piena putas vai vienkārši uzsildītu pienu līdz vēlamajai temperatūrai."

 

 

 

Inteliģentā ūdens sistēma (I.W.S.) ar CLARIS Smart filtru.

Kafija satur 98% ūdens. Tāpēc, lai pagatavotu perfektu tasi kafijas, ir nepieciešams svaigs, auksts ūdens. Sildot ūdeni, tajā esošais kaļķakmens veido nogulsnes. JURA piedāvā gudru risinājumu: CLARIS filtru

  • Tas pasargā kafijas automātu no kalcija nogulsnēm un pagarina kafijas automāta kalpošanas laiku.
  • Kafijas automātam nav jāveic atkaļķošana.
  • Tas nodrošina nemainīgi augstu ūdens un kafijas kvalitātes līmeni.
  • Inteliģentā ūdens sistēma (I.W.S.) automātiski nosaka, kad ir ievietots filtrs.

 

Kafijas kvalitāte

No intensīva espresso līdz maigam americano un atspirdzinošam Cold Brew, JURA kafijas automāti pagatavo perfektu tasi kafijas: svaigi maltu, nevis kapsulās.

 

Vienkārši un gudri

Inteliģentā elektronika un izcili pārdomātais koncepts padara JURA kafijas automātu lietošanu vienkāršu. Izbaudiet savu iecienītāko kafijas dzērienu, ar vienu pieskārienu – pogai vai skārienekrānam.

 

Izcils dizains

JURA pieeja dizainam ir izmantot tīras, izteiksmīgas līnijas. Apvienojumā ar augstas kvalitātes materiāliem un precīzu meistarību, tiek radīti kafijas automāti, kas ir arī paliekoši dizaina elementi.

 

Viegla apkope

Neatkarīgi pārbaudītas un apstiprinātas, JURA elektroniski vadītās apkopes un tīrīšanas programmas, kas tiek izmantotas kopā ar oriģinālajiem JURA apkopes produktiem, garantē TÜV sertificētu higiēnu.

 

 

JURA iesaka

Visi produkti

Prece ir veiksmīgi pievienota grozam!

Jā, salīdzināt preces

Produkts nav pievienots grozam!

Produkts netika pievienots grozam, jo netika izvēlēts vienots DM termiņš