Visas preces
Aizvērt izvēlni
e-veikalsNintento Switch spēļu konsoles

 

Content section image

Nintendo Switch pieredze

Protams, "Mario Kart" ir viena no pirmajām spēlēm, kas nāk prātā, domājot par "Nintendo" spēļu konsoli. Tā ir visvieglāk saprotamā un ātri aizrauj ikkatru spēlētāju. To var spēlēt gan vienatnē, lietojot konsoli rokās, gan ar draugiem, pieslēdzot to pie lielā televizora.

 

Tā arī ir šīs konsoles galvenā atšķirība un priekšrocība – to var lietot gan portatīvajā, gan stacionārajā režīmā. Vienkāršāk izsakoties – spēlēt, turot rokās vai pieslēdzot televizoram. Turklāt šīs pārmaiņas notiek vienkāršāk, nekā varētu gaidīt. Pat vienkāršāk, nekā uzlādēt mobilo telefonu.

 

Konsolei ir ļoti vienkārša bāzes stacija, kas nodrošina uzlādi un savienojumu ar televizoru. Ieliekot konsoli statīvā, var pat nesaprast, ka viss jau notiek, – tā teju nemanāmi pieslēdzas USB-C spraudnim un pārslēdzas lielā ekrāna režīmā. Protams, vispirms bāzes stacija jāpieslēdz televizoram, kas notiek ar universālā HDMI kabeļa palīdzību.
Tālāk seko pats grūtākais – izdomāt, ko spēlēt. Spēļu klāsts ir plašs un atbilstošs teju visām gaumēm. Viena no aizraujošākajām spēlēm ir sporta veids, kas ļauj vicināt rokas un pašam lēkāt līdz. Lai to varētu darīt, vispirms no konsoles jānoņem vadības pultis – tās vienkārši bīdāmas uz augšu. Tad pultīm pievieno nelielas papildu pultis, kas aprīkotas ar striķīti. Tas ir ļoti svarīgs aprīkojums, jo spēlējot var viegli aizrauties un nejauši izlaist pulti no rokām. Tāpēc arī spēles laikā konsole regulāri pārprasa, vai striķītis ir pareizi aplikts ap roku.

 

Pilnu rakstu lasi Delfi Brand Studio projektā "Spēlē vienmēr"
Foto: KMM Visuals

 

Mario Kart 8 Deluxe – jautrība un sacensību gars gan bērniem, gan pieaugušajiem

Meties dinamiskā un piedzīvojumu pilnā braucienā "Mario Kart 8 Deluxe" – izbaudi kartingu sacīkstes jebkurā vietā un laikā, sacenties ar draugiem trasē vai izaicini viņus uz kartingu cīņu jau zināmos un jaunos cīņas laukos. Pārspēj konkurentus un izvirzies vadībā ar kādu no superspējām – izmanto jaudas palielinājumu, lai visus apsteigtu, met bruņurupuču bruņas, uguns bumbas, banānus un bumerangus vai izšļaksti kalmāru tinti, lai aizkavētu pretiniekus. Krāsaini sprādzieni, reibinošas zvaigznes un dažādi negaidīti pavērsieni spēlētājus pavada līdz pat finiša līnijai. "Mario Kart 8 Deluxe" TV ekrānā vienlaicīgi var spēlēt līdz pat četriem spēlētājiem – sacenties ar draugiem un ģimeni vai arī spēlē tiešsaistē ar cilvēkiem no visas pasaules. Raksta turpinājumā savus iespaidus par spēli atklāj Ēriks, Martins un Līga.

 

"Pamēģinot spēli, es biju pārsteigts, cik viegli un ātri spēju adaptēties. Man pašam likās, ka pēc ilgās pauzes, kuras laikā neesmu spēlējis videospēles, būšu nedaudz ierūsējis, bet beigās manis sasniegtie rezultāti bija pārsteidzoši labi! Valda stereotips, ka videospēles spēlē tikai bērni, bet šī diena pierādīja, ka arī pieaugušie var labi izklaidēties. Videospēles attīsta prasmi ātri reaģēt, domāt par vairākām lietām vienlaikus un koncentrēties. Man arī ļoti patīk spēlēt draugu kompānijā, jo tad spēlei ir papildu pievienotā vērtība – tu ne tikai esi ekrānā, bet arī kopā ar cilvēkiem," pārdomās dalās Ēriks.

 

Pilnu rakstu par Mario Kart 8 Deluxe lasi Delfi Brand Studio projektā "Spēlē vienmēr"
Foto: KMM Visuals

Content section image

 

 

Content section image

Nintendo Switch Sports – izaicini draugus, izkusties un pārspēj viņus veiklībā

Pārbaudi savas spējas, sacenties ar draugiem un izkusties septiņos dažādos sporta veidos – golfā, volejbolā, boulingā, tenisā, badmintonā vai zobenu cīņā. "Joy-Con™" jutīgās vadības pultis spēj nolasīt rokas kustības – atvēzējies, iešūpojies, sit, sper un met, lai dotos pretī uzvarai. Ar kontrolētām kustībām iespējams iegriezt boulinga bumbu trāpīgam metienam vai tenisa bumbiņu spēcīgai servei, savukārt, izmantojot vadības pulti komplektā ar "Leg Strap" kājas siksnu, raidi precīzu sitienu futbola vārtos. Spēli vienlaicīgi var spēlēt četri spēlētāji – sacenties ar draugiem un ģimeni vai spēlē tiešsaistē ar cilvēkiem no visas pasaules. Raksta turpinājumā savus iespaidus par spēli atklāj Ģirts, Raimonds un Mikus.

 

"Testējot sporta spēles, mani pārsteidza tas, cik vienkārši tām bija adaptēties. Lai gan spēlējām aktīvas spēles, kurās daudz jākustas, ierobežotā telpa netraucēja, tāpēc domāju, ka šīs spēles ļoti ērti ir spēlēt gan birojā, gan mājās. Ja runājam par lietotāja pieredzi, tas, protams, ir gaumes jautājums, taču droši varu teikt: ja kāda no šīm sporta spēlēm patīk dzīvē, visticamāk, tā patiks arī virtuāli. Šādas aktīvas spēles, manuprāt, daudz neatšķiras no galda spēlēm – šī vienkārši ir aktīvāka, bet primāri tā ir komunikācija ar draugiem un iespēja pasmieties gan par sevi, gan citiem. Spēlējot vienatnē kādu spēli ar stāstu, tu koncentrējies, nosēdi vairākas stundas. Ar šāda veida aktivitātēm nevar tā "aizpeldēt", un tās arī rada kolektīvo prieku. Tas, ka spēles domātas tikai bērniem, ir mīts. Viss atkarīgs gan no platformas, gan no spēles stāsta," tā Ģirts.

 

Pilnu rakstu par Nintendo Switch Sports lasi Delfi Brand Studio projektā "Spēlē vienmēr"
Foto: KMM Visuals

 

Pokémon Scarlet and Violet – aizraujošs un piedzīvojumu pilns ceļojums pokemonu zemē

Notver, apmāci un ved cīņā pokemonus Paldejas reģionā – plašā, krāšņā zemē ar ezeriem, augstām virsotnēm, tuksnešiem, nelielām pilsētiņām un dzīvīgām lielpilsētām. Nesteidzīgi izpēti plašo pokemonu zemi, to šķērsojot ar kādu no leģendārajiem, formu mainošajiem pokemoniem – Koraidonu "Pokémon Scarlet" versijā vai Miraidonu "Pokémon Violet" versijā. Izvēlies vienu no trim pokemoniem – "Sprigatito", "Fuecoco" vai "Quaxly", kurš kļūs par tavu pirmo sabiedroto, dodoties brīnumainā ceļojumā Paldejas plašumos. Uzlec mugurā kādam no leģendārajiem pokemoniem un ļauj brīvu vaļu fantāzijai, kurā virzienā tālāk vedīs tavs ceļš. Spēli uz konsoles vienlaicīgi var spēlēt viens spēlētājs, kā arī sacensties ar draugiem attālināti no dažādām ierīcēm vai spēlēt tiešsaistē ar cilvēkiem no visas pasaules. Raksta turpinājumā savus iespaidus par spēli atklāj Rihards un Madara.

 

"Daudzi uzskata, ka videospēlē pats svarīgākais ir grafika, bet es uzskatu, ka svarīgākā ir degsme, ko cilvēki tās radīšanas procesā ir ielikuši. Ir svarīgi izveidot labu stāstu, kas rit kā grāmatā. "Pokemon" spēlēm ir sena vēsture – pirmsākumos spēles skats bija no augšas kā divdimensionāls attēls. Tagad pokemonus pirmo reizi spēlēju trīs dimensijās – varēju visu apstaigāt, izstaigāt, redzēt vidi un izpētīt. Šī spēle attīsta piedzīvojumu kāri, jo ir taču interesanti paskatīties, kas sagaida aiz stūra, nākamajā mežā vai mājā," tā Rihards.

 

Pilnu rakstu par Pokémon Scarlet and Violet spēlēm lasi Delfi Brand Studio projektā "Spēlē vienmēr"
Foto: KMM Visuals

Content section image

 

Prece ir veiksmīgi pievienota grozam!

Jā, salīdzināt preces

Produkts nav pievienots grozam!

Produkts netika pievienots grozam, jo netika izvēlēts vienots DM termiņš