Visas preces
Aizvērt izvēlni
e-veikals5 iemesli, kāpēc tev mājās vajag karstā gaisa friteri

5 iemesli, kāpēc tev mājās vajag karstā gaisa friteri 

Lai arī karstā gaisa friteris jeb aerogrils (air fryer) tirgū parādījies salīdzinoši nesen, tas ļoti ātri spējis iegūt plašu popularitāti un šobrīd ir viena no pieprasītākajām virtuves ierīcēm. Atšķirībā no tradicionālā fritera, kur maltīte tiek pagatavota lielā daudzumā eļļas, aerogrilā ēdiens tiek gatavots ar karstā gaisa palīdzību, līdzīgi kā konvekcijas režīmā cepeškrāsnī. Arī tu domā par aerogrila iegādi? Te būs 5 iemesli, kāpēc tā ir super ideja! 

Content section image

Tas ir vienkāršs veids, ka gatavot veselīgāk

Tā kā karstā gaisa friterī ēdiena pagatavošanai eļļas vietā tiek izmantots karsts gaiss, tajā pagatavotais ēdiens ir krietni veselīgāks. Tiesa, lai ēdiens nebūtu sauss, arī šeit gatavošanai var būt nepieciešams neliels daudzums eļļas, taču tas būs ne vairāk par 1-2 ēdamkarotēm, kas, salīdzinot ar tradicionālajam friterim nepieciešamo eļļas daudzumu, ir nieks. 

Viena ierīce, kur pagatavot visu, ko vēders kāro

Atšķirībā no tradicionālā fritera, kas spēj tikt galā vien ar to, kas jāvāra eļļā, piemēram, frī kartupeļiem vai vistu, karstā gaisa friteris bez eļļas ļaus ērti pagatavot gandrīz visu – cep dārzeņus, gaļu, gatavo kūkas un citus veselīgus našķus. Tu varēsi pat izvārīt olas!

Content section image
Content section image

Lai aerogrils gatavo – tev būs laiks sev

Lai pagatavotu ēdienu karstā gaisa friterī, ierīce nav jāuzmana – līdzīgi kā ar cepeškrāsni, tev atliek vien iestatīt nepieciešamo temperatūru un laiku. Tāpat gatavošanas laikā tu vari mainīt temperatūru, paildzināt gatavošanas laiku vai atvērt to. Tā kā ēdiens netiek gatavots eļļā, to piededzināt ir praktiski neiespējami, tāpat aerogrils ar skaņu ziņos, ka maltīte ir gatava. 

Viegla ierīces tīrīšana

Karstā gaisa friteris visbiežāk sastāv vien no korpusa un groza.  Tā kā tajā netiek izmantots liels daudzums eļļas, tīrīšana ir pavisam vienkārša – līdz ko ierīce ir atdzisusi, to var ērti un ātri nomazgāt ar rokām vai grozu ievietot trauku mazgājamā mašīnā.

Content section image
Content section image

Iederēsies arī mazās virtuvēs

Karstā gaisa friteris ietver labākās cepeškrāsns un klasiskā fritera īpašības, to visu apvienojot kompaktā izmērā. Īpaši, ja virtuvē nav vietas cepeškrāsnij, šī ierīce būs super variants ātrai, gardai un, galvenais, veselīgai gatavošanai!

Karstā gaisa friteri un citas ierīces gardas maltītes pagatavošanai pieejamas Tet e-veikalā. Izvēlies savām mājām un mājiniekiem piemērotāko – piegādāsim jauno un, ja nepieciešams, bez maksas utilizēsim veco cepeškrāsni vai citu ierīci!

Prece ir veiksmīgi pievienota grozam!

Jā, salīdzināt preces

Produkts nav pievienots grozam!

Produkts netika pievienots grozam, jo netika izvēlēts vienots DM termiņš