Monitors Philips Evnia Fast IPS Gaming monitor 27M2N3800A/00 27"
Gaming
MPN 27M2N3800A/00
1 / 8
Gaming
MPN 27M2N3800A/00
Kāpēc izvēlēties šo:
Augstas kvalitātes 4K displejs, LowBlue režīms atvieglo darbu, saudzējot acis.
Displeja tehnoloģija:
LED LCD
Krāsa:
Pelēka
Izmērs: P x A x Dz (bez statīva):
614 × 368 × 85 mm
Izmērs: P x A x Dz (ar statīvu):
614 x 519 x 261 mm
Svars (bez statīva):
3.75 kg
Svars (ar statīvu):
5.6 kg
Svars ar iepakojumu:
8.33 kg
Energoefektivitātes klase (A - G):
F
Enerģijas patēriņš (1000 h):
25kWh
Ekrāna izmērs (collas):
27"
Ekrāna izmērs (cm):
68.5 cm
Izšķirtspēja:
3840 x 2160
Paneļa tips:
IPS
Reakcijas laiks:
1 (grey-to-grey) ms
Spilgtums:
350 cd/m2
Faktiskie Hz:
320
High Dynamic Range (HDR):
Ir
Režīms acu saaudzēšanai:
Regulācijas veids:
Ethernet:
1
D-Sub (VGA):
DVI:
USB Type-C:
Thunderbolt 3:
Thunderbolt 4:
USB 2.0:
USB 3.0:
USB 3.1:
USB 3.2:
Bluetooth:
Wi-Fi:
Austiņu savienojamība:
Ir (3.5 mm)
Mikrofons:
VESA izmērs:
100 x 100 mm