Monitors Philips Evnia 27M2C5200W/ 00 27"
Gaming
MPN 27M2C5200W/00
1 / 6
Gaming
MPN 27M2C5200W/00
T/C "Origo", Centrālā stacija
Pielietojums:
Kāpēc izvēlēties šo:
Mūsdienīgs risinājums, Izdevīga cena
Displeja tehnoloģija:
LCD
Krāsa:
Melna
Izmērs: P x A x Dz (bez statīva):
611 x 369 x 90 mm
Izmērs: P x A x Dz (ar statīvu):
611 x 528 x 247 mm
Energoefektivitātes klase (A - G):
E
Enerģijas patēriņš (1000 h):
21kWh
Ekrāna izmērs (collas):
27"
Ekrāna izmērs (cm):
68 cm
Izšķirtspēja:
1920 x 1080
Ekrāna tips:
Matēts (Anti-Glare)
Paneļa tips:
VA
Reakcijas laiks:
1 ms
Spilgtums:
300 cd/m2
Faktiskie Hz:
280
Skata leņķis (H/V):
178°/178°
Skārienekrāns:
Nav
High Dynamic Range (HDR):
Nav
Režīms acu saaudzēšanai:
Regulācijas veids:
Augstuma regulēšana, Slīpuma regulēšana
HDMI:
2
DisplayPort:
1
Austiņu savienojamība:
Ir (3.5 mm)
Mikrofons:
VESA izmērs:
100 x 100 mm