Monitors LG UltraGear 27GS85Q-B 27"
Gaming
MPN 27GS85Q-B.AEU
1 / 5
Gaming
MPN 27GS85Q-B.AEU
T/C "Origo", Centrālā stacija
Pielietojums:
Kāpēc izvēlēties šo:
Mūsdienīgs risinājums, Stilīgs dizains
Displeja tehnoloģija:
LCD
Krāsa:
Melna
Izmērs: P x A x Dz (bez statīva):
613.5 x 371.6 x 51.3 mm
Izmērs: P x A x Dz (ar statīvu):
613.5 x 577.7 x 253.7 mm
Energoefektivitātes klase (A - G):
F
Enerģijas patēriņš (1000 h):
26kWh
Ekrāna izmērs (collas):
27"
Ekrāna izmērs (cm):
68.6 cm
Izšķirtspēja:
2560 x 1440
Ekrāna tips:
Matēts (Anti-Glare)
Paneļa tips:
IPS
Reakcijas laiks:
1 ms
Spilgtums:
400 cd/m2
Faktiskie Hz:
144
Skata leņķis (H/V):
178°/178°
Skārienekrāns:
Nav
High Dynamic Range (HDR):
Ir
Režīms acu saaudzēšanai:
Regulācijas veids:
Pagriešana vertikāli (portreta režīms), Augstuma regulēšana, Slīpuma regulēšana
HDMI:
2
DisplayPort:
1
USB 3.0:
3
Mikrofons:
VESA izmērs:
100 x 100 mm