Visas preces
Aizvērt izvēlni
e-veikalsKā izvēlēties īsto veļas mašīnu

Kā izvēlēties īsto veļas mašīnu

Ja tavās mājās pienācis laiks tikt pie jaunas veļas mašīnas, šis raksts nāk kā saukts! No galvenajām funkcijām un pareizā izmēra izvēlei, līdz energoefektivitātei un populārākajiem ražotājiem – ķeramies klāt!

Content section image

Ietilpība un izmēri

Viena no pirmajām lietām, ko svarīgi saprast, ir veļas mašīnas ietilpība. Mazām mājsaimniecībām (1-2 cilvēkiem) noteikti pietiks ar 5-6 kg ietilpības veļas mašīnu, ja esat 4 cilvēki, izvēlies 7-8kg modeli, savukārt, ja mājās esat vairāk nekā 4, vērts apsvērt modeli, kuram ietilpība ir vairāk nekā 9 kg. 

Ar vai bez žāvētāja?

Mūsdienās arvien populārākas kļūst veļas mašīnas ar jau iebūvētu veļas žāvētāja funkciju. Tās ļauj ietaupīt ne tikai vietu, bet arī laiku, veltot to kam svarīgākam. Veļas mašīnas ar žāvētāju vari apskatīt šeit

Programmas un funkcijas

Tieši iekļautās programmas un funkcijas ir tas, kas ietekmēs, cik dārga vai lēta būs tevis izvēlētā veļas mašīna, tādēļ svarīgi izvērtēt, ko no tā visa tiešām izmantosi. Vilnas mazgāšanas režīms, ātrais cikls un delikātā mazgāšana ir vienas no populārākajām funkcijām, bet tas nav viss. Jaunākie modeļi aprīkoti arī ar, piemēram, funkciju bērnu apģērba mazgāšanai – šai programmai ir papildu skalošanas cikli, lai tu vari būt drošs, ka no apģērba tik tiešām ir izskalots viss mazgāšanas līdzeklis. 

Citas noderīgas funkcijas

  • Tvaika mazgāšana – īpaši dziļa tīrīšana, kas ļauj atbrīvoties no alergēniem un baktērijām.  
  • Energoefektīva programma – parasti izmanto zemākas temperatūras un ilgāku mazgāšanas laiku, lai samazinātu elektrības un ūdens patēriņu.
  • Atliktais starts – ļauj iestatīt mazgāšanu konkrētā laikā, piemēram, naktī, kad elektroenerģija ir lētāka.
  • Drošības funkcijas – bērnu drošības funkcija neļaus attaisīt veļas mašīnas durvis, kamēr ūdens pretnoplūdes funkcija parūpēsies, lai mājās tevi nesagaida nevēlami (un slapji) pārsteigumi.  
Content section image
Content section image

Centrifūgas griešanās ātrums

Mūsdienās veļas mašīna jāizvēlas arī pēc centrifūgas griešanas cikla klases – jo tā augstāka, jo ātrāk centrifūga griežas un veļa būs sausāka. Klases apzīmētas ar burtiem no A (visefektīvākais) līdz G (vismazāk efektīvais). 

Energoefektivitāte un ūdens patēriņš

Lai mēneša beigās jaunā veļas mašīna neradītu nepatīkamus pārsteigumus ūdens un elektrības rēķinā, īpaši svarīgi pievērst uzmanību energoefektivitātes klasei. Veļas mašīnas tagad tiek iedalītas energoefektivitātes klasēs no A līdz G, kur  A ir augstākā klase un G –  zemākā.

Skaļuma līmenis

Ja dzīvo mazā dzīvoklī vai mājā, kur veļas istaba atrodas netālu no dzīvojamajām telpām, arī veļas mašīnas skaļuma līmenis ir faktors, kas pelnījis tavu uzmanību. Jo zemāks decibelu skaits, jo klusāka būs ierīce. 

Kādu ražotāju izvēlēties?

Lai jaunā veļas mašīna kalpotu gadiem ilgi un remonta gadījumā tu tiktu pie profesionāla servisa, iesakām dot priekšroku kādam pasaulē populāram un uzticamam ražotājam, piemēram, Miele, Samsung, Bosch, Whirlpool, Electrolux, AEG, Beko, Indesit, Candy, Hoover, Gorenje vai Hisense. 

Content section image
Content section image

Ko darīt ar veco ierīci?

Iegādājoties jaunu sadzīves tehniku, visbiežāk tieši nolietotā ierīce ir tā, kas rada liekas galvas sāpes. Lai tev par to nebūtu jādomā, Tet piedāvā ērtu iespēju utilizēt tavu veco ierīci bez maksas. Tas ir pavisam vienkārši – pasūti Tet e-veikalā jauno veļas mašīnu ar piegādi uz mājām un atzīmē vecās ierīces savākšanu. Mēs atvedīsim jauno un pie reizes savāksim nolietoto ierīci, lai utilizētu to dabai draudzīgā veidā. Vai nav super?

 

Atceries, ka Tet veikalā tev pieejamas populārāko ražotāju veļas mašīnas visplašākajā klāstā. Izvēlies savām mājām un mājiniekiem piemērotāko jau šodien!

Pirktākās veļas mašīnas un veļas žāvētāji

Veļas mašīnas
Veļas žāvētāji
Sadzīves tehnikas aksesuāri

Prece ir veiksmīgi pievienota grozam!

Jā, salīdzināt preces

Produkts nav pievienots grozam!

Produkts netika pievienots grozam, jo netika izvēlēts vienots DM termiņš