Televizors Thomson 75" UHD QLED Android TV 75QA2S13
Izpārdošana
MPN 75QA2S13
1 / 15
Izpārdošana
MPN 75QA2S13
Ekrāna izmērs (collas):
75"
Ekrāna izmērs (cm):
189 cm
Ekrāna tehnoloģija:
QLED
Apgaismojuma tips:
Direct LED
Izšķirtspēja:
3840 x 2160 (Ultra HD)
Faktiskie Hz:
50
Attēls:
HDR10, Dolby Vision, Adaptive noise reduction, Dynamic Noise Reduction
Ir
Smart TV veids:
Android
Operētājsistēmas versija:
Android TV 11 (R)
Atbalsta Tet+:
Jā
Procesora kodolu skaits:
4
Wi-Fi:
Bluetooth:
Ethernet:
HDMI 2.0:
4
USB (v2.0):
2
Savienojumi:
HEVC, S/PDIF, CI+
Kopējie parametri
Funkcijas:
Media Player, Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV), Chromecast, Google Assistant, Google Play Store
Digitālais TV uztvērējs:
DVB-T/T2/C/S/S2
Ambilight:
Tālvadības pults ar balss vadību:
Energoefektivitātes klase (A - G):
F
Enerģijas patēriņš (1000 h):
125kWh
Krāsa:
Melna
VESA izmērs:
400 x 200 mm
Kājas novietojums:
Pa malām
Audio izejas jauda:
20 W
Audio dekodēšanas tehnoloģija:
Dolby Atmos
Skaņa:
Digital Surround
Izmēri un svars
Izmērs: P x A x Dz (bez statīva):
1667 x 955 x 85 mm
Izmērs: P x A x Dz (ar statīvu):
1667 x 1024 x 173 mm