Televizors Sharp 55" UHD LED Goggle TV 55GL4260E
MPN 55GL4260E
1 / 8
MPN 55GL4260E
Ekrāna izmērs (collas)
Vairs nav pieejams
Tehniskā specifikācija
Ekrāna izmērs (collas):
55"
Ekrāna izmērs (cm):
139 cm
Ekrāna tehnoloģija:
LED
Izšķirtspēja:
3840 x 2160 (Ultra HD)
Faktiskie Hz:
50
Attēls:
HDR, HLG, Dolby Vision, Smooth Motion, Game Mode
Ir
Smart TV veids:
Google
Atbalsta Tet+:
Jā
Wi-Fi:
Bluetooth:
Ethernet:
HDMI:
4
USB (v2.0):
2
Austiņu savienojamība:
Ir (3.5 mm)
Savienojumi:
Satelīta savienotājs, Digital Optical Out, Antenna Input
Kopējie parametri
Funkcijas:
YouTube, Netflix, Amazon Prime Video, Google Play Store
Digitālais TV uztvērējs:
DVB-T/T2/C/S/S2
Ambilight:
Tālvadības pults ar balss vadību:
Energoefektivitātes klase (A - G):
E
Enerģijas patēriņš (1000 h):
74kWh
Krāsa:
Melna
Ražošanas gads:
2023
VESA izmērs:
400 x 300 mm
Kājas novietojums:
Pa malām
Audio izejas jauda:
20 W
Audio dekodēšanas tehnoloģija:
Dolby Digital Plus, Dolby AC-4, Dolby Digital
Skaņa:
Dolby Digital Plus, Dolby Digital
Izmēri un svars
Izmērs: P x A x Dz (bez statīva):
1231 x 718 x 91 mm
Izmērs: P x A x Dz (ar statīvu):
1231 x 760 x 265 mm