Televizors Samsung 75" 8K Neo QLED Mini LED Smart TV QE75QN900DTXXH
MPN QE75QN900DTXXH
1 / 7
MPN QE75QN900DTXXH
Vairs nav pieejams
Tehniskā specifikācija
Ekrāna izmērs (collas):
75"
Ekrāna izmērs (cm):
189 cm
Ekrāna tehnoloģija:
Mini LED
Attēla kvalitāte:
QLED 8K
Paneļa tips:
Ražotājs informāciju nav norādījis
Izšķirtspēja:
7680 × 4320 (8K Ultra HD)
Spilgtums:
Ražotājs informāciju nav norādījis cd/m2
Faktiskie Hz:
240
Attēls:
Ir
Smart TV veids:
Tizen
Atbalsta Tet+:
Jā
Wi-Fi:
Wi-Fi Direct:
Bluetooth:
5.2
NFC:
DLNA:
Ethernet:
HDMI:
4
USB (v2.0):
4
USB Type-C:
1
Austiņu savienojamība:
Savienojumi:
Kopējie parametri
Funkcijas:
Digitālais TV uztvērējs:
DVB-T2CS2 x 2
Ambilight:
Tālvadības pults ar balss vadību:
Papildus:
SolarCell tālvadības pults
Energoefektivitātes klase (A - G):
G
Enerģijas patēriņš (1000 h):
137kWh
Krāsa:
Melna
Ražošanas gads:
2024
VESA izmērs:
400 x 300 mm
Kājas novietojums:
Pa vidu
Audio izejas jauda:
90 W
Skaņa:
Izmēri un svars
Izmērs: P x A x Dz (bez statīva):
1655.2 x 940.8 x 13.1 mm
Izmērs: P x A x Dz (ar statīvu):
1655.2 x 1018.5 x 283.8 mm