Televizors Samsung 65" UHD QLED Smart TV QE65Q67DAUXXH
5 no 5 zvaigznēm
MPN QE65Q67DAUXXH
1 / 10
5 no 5 zvaigznēm
MPN QE65Q67DAUXXH
Vairs nav pieejams
Atsauksmes
Tehniskā specifikācija
Ekrāna izmērs (collas):
65"
Ekrāna izmērs (cm):
163 cm
Ekrāna tehnoloģija:
QLED
Attēla kvalitāte:
4K Ultra HD
Paneļa tips:
Ražotājs informāciju nav norādījis
Izšķirtspēja:
3840 x 2160 (Ultra HD)
Spilgtums:
Ražotājs informāciju nav norādījis cd/m2
Faktiskie Hz:
50
Attēls:
Ir
Smart TV veids:
Tizen
Atbalsta Tet+:
Jā
Wi-Fi:
Wi-Fi Direct:
Bluetooth:
5.2
NFC:
DLNA:
Ethernet:
HDMI:
3
USB (v2.0):
2
Austiņu savienojamība:
Savienojumi:
Kopējie parametri
Funkcijas:
Digitālais TV uztvērējs:
DVB-T2CS2
Ambilight:
Tālvadības pults ar balss vadību:
Pults One Remote:
Papildus:
SolarCell tālvadības pults
Energoefektivitātes klase (A - G):
E
Enerģijas patēriņš (1000 h):
69kWh
Krāsa:
Pelēka
Ražošanas gads:
2024
VESA izmērs:
400 x 300 mm
Kājas novietojums:
Pa malām
Audio izejas jauda:
20 W
Skaņa:
Izmēri un svars
Izmērs: P x A x Dz (bez statīva):
1450.9 x 831.4 x 25.7 mm
Izmērs: P x A x Dz (ar statīvu):
1450.9 x 872.2 x 274 mm