Televizors LG 55" UHD QNED Smart TV 55QNED80T3A
5 no 5 zvaigznēm
MPN 55QNED80T3A
1 / 6
5 no 5 zvaigznēm
MPN 55QNED80T3A
Vairs nav pieejams
Atsauksmes
Tehniskā specifikācija
Ekrāna izmērs (collas):
55"
Ekrāna izmērs (cm):
138,8 cm
Ekrāna tehnoloģija:
QNED
Apgaismojuma tips:
Edge LED
Izšķirtspēja:
3840 x 2160 (Ultra HD)
Faktiskie Hz:
50
Attēls:
Ir
Smart TV veids:
webOS
Operētājsistēmas versija:
webOS 24
Atbalsta Tet+:
Jā
Wi-Fi:
Bluetooth:
Ethernet:
HDMI:
3
USB (v2.0):
2
Savienojumi:
CI ligzda, RF, SPDIF
Kopējie parametri
Funkcijas:
Ambilight:
Tālvadības pults ar balss vadību:
Magic Remote pults:
Energoefektivitātes klase (A - G):
E
Enerģijas patēriņš (1000 h):
64kWh
Krāsa:
Melna
Ražošanas gads:
2024
VESA izmērs:
300 x 300 mm
Kājas novietojums:
Pa malām
Audio izejas jauda:
20 W
Audio dekodēšanas tehnoloģija:
Dolby Digital
Skaņa:
Izmēri un svars
Izmērs: P x A x Dz (bez statīva):
1236 x 716 x 29.7 mm
Izmērs: P x A x Dz (ar statīvu):
1236 x 783 x 257 mm