Televizors LG 43" UHD LED Smart TV 43UR75003LK
5 no 5 zvaigznēm
MPN 43UR75003LK.AEU
1 / 7
5 no 5 zvaigznēm
MPN 43UR75003LK.AEU
Vairs nav pieejams
Atsauksmes
Tehniskā specifikācija
Ekrāna izmērs (collas):
43"
Ekrāna izmērs (cm):
108 cm
Ekrāna tehnoloģija:
LED
Apgaismojuma tips:
Direct LED
Izšķirtspēja:
3840 x 2160 (Ultra HD)
Faktiskie Hz:
50
Attēls:
Ir
Smart TV veids:
webOS
Operētājsistēmas versija:
webOS 23
Atbalsta Tet+:
Jā
Wi-Fi:
Bluetooth:
5.0
Ethernet:
HDMI:
3
USB (v2.0):
2
Savienojumi:
CI lizgda: 1, HDMI CEC, SPDIF, 2 x RF ieejas
Kopējie parametri
Funkcijas:
Interneta pārlūks, LG ThinQ, Apple AirPlay 2, Sports Alert
Ambilight:
Tālvadības pults ar balss vadību:
Magic Remote pults:
Nav iekļauts komplektā, bet ierīce atbalsta
Energoefektivitātes klase (A - G):
G
Enerģijas patēriņš (1000 h):
54kWh
Krāsa:
Melna
Ražošanas gads:
2023
Kājas novietojums:
Pa malām
Audio izejas jauda:
20 W
Audio dekodēšanas tehnoloģija:
apt-X (Skatiet rokasgrāmatu), AC4, WMA, PCM, MP3, MP2, AAC, HE-AAC, EAC3, Dolby Digital AC3
Skaņa:
Izmēri un svars
Izmērs: P x A x Dz (bez statīva):
957 x 559 x 79 mm
Izmērs: P x A x Dz (ar statīvu):
957 x 609 x 229 mm