Televizors Televizors Hisense H55B7300
MPN H55B7300
1 / 3
MPN H55B7300
Vairs nav pieejams
Tehniskā specifikācija
Ekrāna izmērs (collas):
55"
Ekrāna izmērs (cm):
138.8 cm
Ekrāna tehnoloģija:
LED
Attēla kvalitāte:
Picture Criteria Index: 1500
Paneļa tips:
VA
Spilgtums:
300 cd/m2
Faktiskie Hz:
50
Attēls:
HDR10, HLG, HDR10+
Ir
Smart TV veids:
VIDAA
Operētājsistēmas versija:
VIDAA 3.0
Wi-Fi:
Wi-Fi Direct:
Bluetooth:
Ethernet:
HDMI:
3
USB (v2.0):
2
Austiņu savienojamība:
Ir (3.5 mm)
Savienojumi:
Composite Video/Audio In, Audio-Out, HDMI 2.0, S/PDIF, CI+ (1.4)
Kopējie parametri
Digitālais TV uztvērējs:
DVB-T/T2/C/S/S2
Ambilight:
Energoefektivitātes klase (A+++ - D):
A
Krāsa:
Melna
Audio izejas jauda:
2 x 8 W
Audio dekodēšanas tehnoloģija:
Dolby Audio, DTS, Dolby Digital+
Izmēri un svars
Izmērs: P x A x Dz (bez statīva):
1242 x 718 x 81 mm
Izmērs: P x A x Dz (ar statīvu):
1242 x 768 x 235 mm