Televizors Televizors Sony KD75XG8096BAEP
MPN KD75XG8096BAEP
1 / 3
MPN KD75XG8096BAEP
Vairs nav pieejams
Tehniskā specifikācija
Ekrāna izmērs (collas):
75"
Ekrāna izmērs (cm):
189 cm
Ekrāna tehnoloģija:
LED
Attēla kvalitāte:
4K Ultra HD
Paneļa tips:
LED
Izšķirtspēja:
3840 x 2160 (Ultra HD)
Faktiskie Hz:
50
Attēls:
Ir
Smart TV veids:
Android
Operētājsistēmas versija:
Android 8.0 (Oreo)
Atbalsta Tet+:
Jā
Wi-Fi:
Wi-Fi Direct:
Bluetooth:
DLNA:
Ethernet:
HDMI:
4
USB (v2.0):
2
USB (v3.0):
1
Austiņu savienojamība:
Ir (3.5 mm)
Savienojumi:
Common Interface Plus (CI+), Satelīta savienotājs, Digitālā optiskā audio izeja
Kopējie parametri
Funkcijas:
Interneta pārlūks, USB ierakstīšana, Miega taimeris, Digitālais Programmu Ceļvedis (EPG)
Digitālais TV uztvērējs:
DVB-T/T2/C/S/S2
Ambilight:
Energoefektivitātes klase (A+++ - D):
A
Krāsa:
Pelēka
Audio izejas jauda:
20 W
Audio dekodēšanas tehnoloģija:
Dolby Digital Plus, Dolby AC-4, Dolby Digital
Skaņa:
Dolby Digital Plus tehnoloģija, Bass Reflex Speaker, DTS Digital Surround
Izmēri un svars
Izmērs: P x A x Dz (bez statīva):
1680.6 x 970 x 80 mm
Izmērs: P x A x Dz (ar statīvu):
1680.6 x 1030.4 x 400.2 mm