Televizors LG 65'' UHD OLED Smart TV A1 OLED65A13LA [Mazlietots]
MPN OLED65A13LA Outlet
1 / 7
MPN OLED65A13LA Outlet
Vairs nav pieejams
Apraksts
3. kategorija
• Preces izmantošanai netraucējošas nolietojuma pazīmes
• Garantijas termiņš – 24 mēn.
Tehniskā specifikācija
Ekrāna izmērs (collas):
65"
Ekrāna izmērs (cm):
164 cm
Ekrāna tehnoloģija:
OLED
Paneļa tips:
Plakans (Flat)
Izšķirtspēja:
3840 x 2160 (Ultra HD)
Faktiskie Hz:
50
Attēls:
Ir
Smart TV veids:
webOS
Operētājsistēmas versija:
WebOS 6.0
Atbalsta Tet+:
Jā
Procesora kodolu skaits:
4
Wi-Fi:
Wi-Fi Direct:
Bluetooth:
5.0
DLNA:
Ethernet:
1
HDMI 2.0:
3
USB (v2.0):
2
Austiņu savienojamība:
Ir (3.5 mm)
Savienojumi:
HbbTV(Ready), HDMI CEC, 2 x RF ieejas, Optical, Enchanced Audio Return channel (eARC), ARC
Kopējie parametri
Funkcijas:
Digitālais TV uztvērējs:
DVB-T2/C/S2
Ambilight:
Tālvadības pults ar balss vadību:
Magic Remote pults:
Energoefektivitātes klase (A - G):
G
Enerģijas patēriņš (1000 h):
109kWh
Krāsa:
Melna
Ražošanas gads:
2021
VESA izmērs:
300 x 200 mm
Kājas novietojums:
Pa malām
Audio izejas jauda:
20 W
Audio dekodēšanas tehnoloģija:
Dolby Atmos
Skaņa:
Bezvadu skaņas sinhronizācija, Bluetooth Audio, OLED Surround, 2 x 10 W, AI Sound, WiSA skaļruņi
Izmēri un svars
Izmērs: P x A x Dz (bez statīva):
1449 x 830 x 46.9 mm
Izmērs: P x A x Dz (ar statīvu):
1449 x 891 x 271 mm