×
Назад

Epson L565

НДС:
Безc
Функции: Факс, Печать, Копирование, Сканер / Тип печати: Струйный / Тип принтера: Цветной / Разрешение печати: 5760 x 1440 dpi / Подключение: Ethernet, USB 2.0, Wi-Fi / Дисплей: Да / Двусторонняя печать: Нет
MPN C11CE53401 EAN 2000109320816 
НДС:
Безc

Epson L565

Функции: Факс, Печать, Копирование, Сканер / Тип печати: Струйный / Тип принтера: Цветной / Разрешение печати: 5760 x 1440 dpi / Подключение: Ethernet, USB 2.0, Wi-Fi / Дисплей: Да / Двусторонняя печать: Нет
MPN C11CE53401 EAN 2000109320816 

Техническая спецификация

Функции:
Факс, Печать, Копирование, Сканер
Тип печати:
Струйный
Тип принтера:
Цветной
Подключение:
Ethernet, USB 2.0, Wi-Fi
Двусторонняя печать:
Нет
Разрешение печати:
5760 x 1440 dpi
Дисплей:
Да
Скорость печати в чб режиме:
33стр / мин
Скорость печати в цветном режиме:
15стр / мин
Печать на диске:
Нет
Pазмер бумаги:
13 x18 см, 10 x15 см, A4, DL Envelope, C6 (Envelope), 16:9, User defined, A5, A6, Legal, B5
Размер:
484‎ x 377 x 226 mm
Вес (кг):
6.2
Цвет:
Черный

Описание

Aizmirstiet par kasetnēm

Daudzfunkciju printeris ar iebūvētām tintes tvertnēm nodrošina ātru, ekonomisku un uzticamu krāsu druku, kopēšanu, skenēšanu un faksa sūtīšanu/saņemšanu.

 • Ietaupiet līdz pat 90%
 • Drukāšana, skenēšana, kopēšana, faksa sūtīšana/saņemšana
 • Wi-Fi un Ethernet savienojumi

Modelis L565 ir ideāli piemērots lietotājiem mājas birojā, kas meklē ātru, labas kvalitātes, īpaši ekonomisku drukāšanas, skenēšanas un kopēšanas risinājumu, izmantojot Wi-Fi un Ethernet. Tā kā šim modelim ir lielas ietilpības tintes tvertnes, lietotāji var izdrukāt vairāk lappušu ar mazākām izmaksām. Šīs ierīces iestatīšana ir pavisam vienkārša, ar uzlabotu produktivitāti. Tehnoloģija Micro Piezo un ISO drukāšanas ātrums līdz 9,2 lpp./min1 palīdz ātri nodrošināt nemainīgi augstas kvalitātes rezultātus.

 

Ietaupiet līdz 90%2izmaksu katru dienu ar ērtu drukāšanu
Modelis L565 īpaši zemas izmaksas par lappusi gan melnbaltajā, gan krāsu drukā. Tam ir četru krāsu Epson tintes pudeles (ciāna, dzeltena, fuksīna, melna) un divas papildu melnās tintes pudeles, kas ļauj lietotājiem ar sākotnējo tinšu komplektu drukāt līdz 13 000 lappusēm melnbaltajā drukā un 6500 lappusēm krāsu drukā3.

Produktivitātes uzlabošana
Iestatīšana ir vienkārša un ērta, lai jūs uzreiz varētu sākt strādāt. Wi-Fi savienojums ar pakalpojumu Epson Connect4 ļauj ātrāk drukāt no viedtālruņiem un planšetdatoriem. Pateicoties saderībai ar Apple AirPrint5 un Google Cloud Print, dokumentus un fotoattēlus var tieši izdrukāt no mobilajām ierīcēm. 30 lapu automātiskā dokumentu padeve nodrošina ātru un vienkāršu kopēšanu, skenēšanu un faksu sūtīšanu/saņemšanu. 1200dpi skeneris nozīmē, ka varat ieskenēt fotoattēlus un dokumentus augstā kvalitātē, un vairāku kopiju funkcija nozīmē to, ka vienu lappusi varat vienā piegājienā ātri nokopēt līdz pat 99 reizes, tādējādi ietaupot laiku.

Uzticama Epson kvalitāte
Īpaši veidotā tintes tvertne ir pilnībā iebūvēta printerī, tādējādi varat baudīt uzticamu krāsu druku un neraizēties par problēmām un sarežģījumiem, kas bieži vien ir saistīti ar atkārtoti uzpildītām tintes kasetnēm, kas nav oriģinālas, un trešo pušu tintes tvertņu sistēmām. Epson oriģinālās tintes pudeles ar skaidri saprotamām etiķetēm un atveri, kas novērš tintes pilēšanu, atvieglo tintes tvertnes uzpildīšanu. L565 ir arī viena gada vai 30 000 lappušu ražotāja garantija, kas sniedz papildu drošības sajūtu.

Galvenās iezīmes

 • Melnbaltā drukāšana, skenēšana un kopēšana ar īpaši zemām izmaksām
  Ietaupiet līdz 90%2 izmaksu katru dienu ar ērtu drukāšanu
 • Komplektācijā ir iekļauta papildu tinte
  Iepakojumā ir iekļauts viens pilns tintes pudelīšu komplekts, kā arī divas papildu melnās tintes pudelītes
 • Drošības sajūta
  12 mēnešu vai 50 000 lappušu Epson garantija
 • Kvalitatīvi, uzticami rezultāti
  Tehnoloģija Micro Piezo un Epson oriģinālā tinte
 • Vispusīgums
  Wi-Fi un Ethernet savienojumi un ērta drukāšana no mobilajām ierīcēm

1. Saskaņā ar standartu ISO/IEC 24734 biroja ierīču kategorijā atbilst vidējiem ESAT vienpusējās drukas noklusējuma pārbaudes rādītājiem. Papildinformāciju skatiet vietnē www.epson.eu/testing.

2. Salīdzināts ar 10 populārākajiem konkurentu A4 formāta melnbaltajiem lāzerprinteriem un daudzfunkciju ierīcēm, 10 populārākajiem konkurentu krāsu lāzerprinteriem un daudzfunkciju ierīcēm, kā arī 10 populārākajiem konkurentu tintes printeriem un daudzfunkciju ierīcēm atbilstoši IDC EMEA papīra kopēšanas salīdzinājumam (2014. gada 3. ceturkšņa dati). Maksa par lapu aprēķināta, izmantojot vidējo pārdošanas cenu no IDC EMEA izejmateriālu salīdzinājuma (2015. gada 1. pusgada dati) un ražotāju publicētajiem ienākumiem kopš 2015. gada decembra. Lai iegūtu plašāku informāciju, apmeklējiet vietni www.epson.eu/itssavings.

3. Minētā produktivitāte ir aprēķināta, ņemot vērā Epson oriģinālo metodoloģiju no tādu testa modeļu drukas simulācijas, kas tiek nodrošināti standartā ISO/IEC 24712, un izmantojot tintes nomaiņas komplektus. Minētās produktivitātes pamatā NAV ISO/IEC 24711. Minētā produktivitāte var atšķirties atkarībā no drukājamajiem attēliem, izmantotā papīra veida, drukāšanas biežuma, kā arī no apkārtējās vides apstākļiem, piemēram, temperatūras. Veicot printera sākotnējo iestatīšanu, noteikts tintes daudzums tiek izlietots drukas galviņu sprauslu uzpildei, tāpēc sākotnējā iekļautā komplekta produktivitāte var būt zemāka.

4. Ir nepieciešams bezvadu savienojums ar internetu. Plašāku informāciju, tostarp par nodrošinātajām valodām un ierīcēm skatiet vietnē www.epsonconnect.eu

5. Printeri, kuros ir iespējots pakalpojums AirPrint, ir saderīgi ar iPad ierīcēm (visi modeļi), iPhone tālruņiem (3GS vai jaunāki modeļi) un iPod touch ierīcēm (3. paaudze vai jaunāki modeļi), kurās darbojas iOS jaunākā versija.

Способы доставки

Наличие в магазинах

Товар недоступен
Epson L565

Товар не был добавлен в корзину!

Продукт Epson L565 не добавлен в корзину, т.к. не был выбран единый срок платежа

Закрыть

Товар успешно добавлен в корзину!

Да, сравнить
Страхование гражданско-правовой ответственности
Страхование покрывает
Страхование покрывает
 • Убытки, вызванные повреждением или уничтожением имущества третьего лица
 • Ущерб, нанесенный жизни и здоровью третьего лица
 • Ущерб, нанесенный окружающей среде
Узнать больше!
Periods nav izvēlēts
Подать заявку
Страхование гражданско-правовой ответственности
Ты действительно хочешь отказаться от страхования?
Подать заявку на страхование
Застрахуй свое устройство от повреждений и кражи. Подробнее об условиях читайте здесь
Не можете выбрать страхование для физического лица, т.к. выбрана дополнительная гарантия для юридического лица.
Удалить страховку
Вы действительно хотите удалить страховку?
Дополнительная гарантия
Позаботься о своем устройстве, купив дополнительную гарантию. Подробнее об условиях читайте здесь
Nevar izvēlēties papildus garantiju fiziskai personai, jo ir izvēlēta apdrošināšana/CTA juridiskai personai.
Удалить дополнительную гарантию
Vai tu tiešam vēlies noņemt papildus garantiju?