Portatīvais dators Asus ZenBook S 14 OLED UX5406SA-PV050W 14" Zumaia Gray 90NB14F1-M00940
MPN 90NB14F1-M00940
1 / 9
MPN 90NB14F1-M00940
T/C "Origo", Centrālā stacija
Omniva pakomāts
Pakomātu karte
DPD paku skapis
Pickup punktu karte
Latvijas Pasta pakomāts
Pakomātu karte
Pamatdati
Datora tips:
Mājām un mācībām, Biznesam
Ražotājs:
ASUS
Sērija / modelis:
ZenBook
Iebūvēta video kamera:
Ir
Iebūvēts mikrofons:
Ir
Krāsa:
Pelēka
Svars:
1.2 kg
Korpusa materiāls:
Alumīnijs
Ekrāna izmērs (collas):
14"
Izšķirtspēja:
2880 x 1800
Ekrāna tehnoloģija:
OLED
Ekrāna virsmas veids:
Glancēts (Glare)
Skārienekrāns:
Nav
Faktiskie Hz:
120
Procesora tips:
Intel Core Ultra 7
Procesors:
Intel Core Ultra 7 Processor 258V
Procesora kodolu skaits:
8
Procesora TurboBoost frekvence:
4.8 GHz