Portatīvais dators Acer Nitro V 16S AI AN16S-61-R6Q1 16" Obsidian Black NH.QXFEL.001
Gaming
MPN NH.QXFEL.001
1 / 8
Gaming
MPN NH.QXFEL.001
T/C "Origo", Centrālā stacija
Omniva pakomāts
Pakomātu karte
DPD paku skapis
Pickup punktu karte
Latvijas Pasta pakomāts
Pakomātu karte
Pamatdati
Datora tips:
Ražotājs:
Acer
Sērija / modelis:
Nitro
Iebūvēta video kamera:
Ir
Iebūvēts mikrofons:
Ir
Krāsa:
Melna
Svars:
1.6 kg
Svars ar iepakojumu:
1.9 kg
Ekrāna izmērs (collas):
16"
Izšķirtspēja:
1920 x 1200
Ekrāna tehnoloģija:
IPS
Ekrāna virsmas veids:
Matēts (Anti-Glare)
Procesora tips:
AMD Ryzen AI 7
Procesors:
AMD Ryzen AI 7 350
Procesora kodolu skaits:
8
Procesora frekvence:
3.5 GHz
Procesora TurboBoost frekvence:
5.0 GHz