Monitors Samsung ViewFinity 32" LS32D700EAUXEN
MPN LS32D700EAUXEN
1 / 12
MPN LS32D700EAUXEN
T/C "Origo", Centrālā stacija
Pielietojums:
Ikdienas lietošanai
Displeja tehnoloģija:
LED LCD
Krāsa:
Melna
Izmērs: P x A x Dz (bez statīva):
713.9 x 424.7 x 41.8 mm
Izmērs: P x A x Dz (ar statīvu):
713.9 x 501.6 x 180 mm
Svars (bez statīva):
4.4 kg
Svars (ar statīvu):
5.9 kg
Energoefektivitātes klase (A - G):
F
Enerģijas patēriņš (1000 h):
31kWh
Ekrāna izmērs (collas):
32"
Ekrāna izmērs (cm):
80 cm
Izšķirtspēja:
3840 x 2160
Paneļa tips:
VA
Reakcijas laiks:
5 ms
Spilgtums:
350 cd/m2
Faktiskie Hz:
60
Skata leņķis (H/V):
178°/178°
Skārienekrāns:
Nav
High Dynamic Range (HDR):
Ir
Režīms acu saaudzēšanai:
Regulācijas veids:
Slīpuma regulēšana
Ethernet:
HDMI:
1
DisplayPort:
1
D-Sub (VGA):
DVI:
USB Type-C:
Thunderbolt 3:
Thunderbolt 4:
USB 2.0:
USB 3.0:
USB 3.1:
USB 3.2:
Bluetooth:
Wi-Fi:
Austiņu savienojamība:
Ir (3.5 mm)
Mikrofons:
VESA izmērs:
100 x 100 mm