Monitors Philips 40B1U5601H/00 40"
MPN 40B1U5601H/00
1 / 7
MPN 40B1U5601H/00
T/C "Origo", Centrālā stacija
Pielietojums:
Ikdienas lietošanai, Biznesam
Displeja tehnoloģija:
LED LCD
Krāsa:
Melna
Izmērs: P x A x Dz (bez statīva):
944 x 419 x 54 mm
Izmērs: P x A x Dz (ar statīvu):
944 x 628 x 280 mm
Svars (bez statīva):
9.9 kg
Svars (ar statīvu):
14.12 kg
Svars ar iepakojumu:
17.83 kg
Energoefektivitātes klase (A - G):
G
Enerģijas patēriņš (1000 h):
41kWh
Ekrāna izmērs (collas):
40"
Ekrāna izmērs (cm):
100 cm
Izšķirtspēja:
3440 x 1440
Ekrāna tips:
Matēts (Anti-Glare)
Paneļa tips:
IPS
Ekrāna formāts:
21:9
Reakcijas laiks:
4 ms
Spilgtums:
300 cd/m2
Faktiskie Hz:
60
Skata leņķis (H/V):
178°/178°
Skārienekrāns:
Regulācijas veids:
Pagriešana vertikāli (portreta režīms), Augstuma regulēšana, Slīpuma regulēšana
Ethernet:
Ir
HDMI:
1
DisplayPort:
1
D-Sub (VGA):
DVI:
USB Type-C:
2
Thunderbolt 3:
Thunderbolt 4:
USB 2.0:
USB 3.0:
USB 3.1:
USB 3.2:
4
Bluetooth:
Wi-Fi:
Austiņu savienojamība:
Audio In:
Mikrofons:
VESA izmērs:
100 x 100 mm