Monitors Philips 34B2U5600C/00 34"
MPN 34B2U5600C/00
1 / 7
MPN 34B2U5600C/00
T/C "Origo", Centrālā stacija
Pielietojums:
Ikdienas lietošanai
Kāpēc izvēlēties šo:
Iespaidīgākā un ērtākā skatīšanās pieredze ar izliektu ekrānu, Iebūvēti skaļruņi
Displeja tehnoloģija:
LED LCD
Krāsa:
Sudraba, Melna
Izmērs: P x A x Dz (bez statīva):
807 x 369 x 112 mm
Izmērs: P x A x Dz (ar statīvu):
980 x 525 x 188 mm
Svars (bez statīva):
7.64 kg
Svars (ar statīvu):
10.4 kg
Svars ar iepakojumu:
15.65 kg
Energoefektivitātes klase (A - G):
F
Enerģijas patēriņš (1000 h):
31kWh
Ekrāna izmērs (collas):
34"
Ekrāna izmērs (cm):
86.36 cm
Izšķirtspēja:
3440 x 1440
Ekrāna tips:
Matēts (Anti-Glare)
Paneļa tips:
VA
Ekrāna formāts:
21:9
Reakcijas laiks:
4 ms
Spilgtums:
300 cd/m2
Faktiskie Hz:
120
Skata leņķis (H/V):
178°/178°
Skārienekrāns:
Nav
High Dynamic Range (HDR):
Nav
Režīms acu saaudzēšanai:
Regulācijas veids:
Pagriešana horizontāli, Augstuma regulēšana, Slīpuma regulēšana
Ethernet:
HDMI:
2
DisplayPort:
1
D-Sub (VGA):
DVI:
USB Type-C:
1
Thunderbolt 3:
Thunderbolt 4:
USB 2.0:
USB 3.0:
USB 3.1:
USB 3.2:
3
Bluetooth:
Wi-Fi:
Austiņu savienojamība:
Ir (3.5 mm)
Mikrofons:
VESA izmērs:
100 x 100 mm