Monitors Philips 27E2N2500/00 27"
MPN 27E2N2500/00
1 / 5
MPN 27E2N2500/00
T/C "Origo", Centrālā stacija
Pielietojums:
Ikdienas lietošanai
Kāpēc izvēlēties šo:
Uzticama kvalitāte
Displeja tehnoloģija:
LED LCD
Krāsa:
Melna
Izmērs: P x A x Dz (bez statīva):
616 x 359 x 33 mm
Izmērs: P x A x Dz (ar statīvu):
616 x 454 x 200 mm
Svars (bez statīva):
2.85 kg
Svars (ar statīvu):
3.22 kg
Svars ar iepakojumu:
5.56 kg
Energoefektivitātes klase (A - G):
C
Enerģijas patēriņš (1000 h):
13kWh
Ekrāna izmērs (collas):
27"
Ekrāna izmērs (cm):
68.6 cm
Izšķirtspēja:
2560 x 1440
Ekrāna tips:
Matēts (Anti-Glare)
Paneļa tips:
IPS
Reakcijas laiks:
4 (grey-to-grey) ms
Spilgtums:
300 cd/m2
Faktiskie Hz:
120
Skata leņķis (H/V):
178°/178°
Skārienekrāns:
Nav
High Dynamic Range (HDR):
Ir
Režīms acu saaudzēšanai:
Regulācijas veids:
Slīpuma regulēšana
Ethernet:
HDMI:
1
DisplayPort:
1
D-Sub (VGA):
DVI:
USB Type-C:
Thunderbolt 3:
Thunderbolt 4:
USB 2.0:
USB 3.0:
USB 3.1:
USB 3.2:
Bluetooth:
Wi-Fi:
Austiņu savienojamība:
Mikrofons:
VESA izmērs:
100 x 100 mm