Monitors Philips 27E1N1800AE/ 00 27"
MPN 27E1N1800AE/00
1 / 2
MPN 27E1N1800AE/00
T/C "Origo", Centrālā stacija
Pielietojums:
Ikdienas lietošanai, Biznesam
Kāpēc izvēlēties šo:
Izdevīga cena
Displeja tehnoloģija:
LCD
Izmērs: P x A x Dz (bez statīva):
613 x 365 x 54 mm
Izmērs: P x A x Dz (ar statīvu):
613 x 492 x 220 mm
Energoefektivitātes klase (A - G):
F
Enerģijas patēriņš (1000 h):
26kWh
Ekrāna izmērs (collas):
27"
Ekrāna izmērs (cm):
68.6 cm
Izšķirtspēja:
3840 x 2160
Reakcijas laiks:
4 ms
Spilgtums:
350 cd/m2
Faktiskie Hz:
60
Regulācijas veids:
Slīpuma regulēšana
HDMI:
2
DisplayPort:
1
Audio Out:
Mikrofons:
VESA izmērs:
100 x 100 mm