Monitors Philips 27E1N1600AE/ 00 27"
MPN 27E1N1600AE/00
1 / 5
MPN 27E1N1600AE/00
T/C "Origo", Centrālā stacija
Pielietojums:
Ikdienas lietošanai, Biznesam
Kāpēc izvēlēties šo:
Mūsdienīgs risinājums, Lakonisks dizains
Displeja tehnoloģija:
LED LCD
Izmērs: P x A x Dz (bez statīva):
617 x 357 x 46 mm
Izmērs: P x A x Dz (ar statīvu):
617 x 483 x 220 mm
Energoefektivitātes klase (A - G):
E
Enerģijas patēriņš (1000 h):
21kWh
Ekrāna izmērs (collas):
27"
Ekrāna izmērs (cm):
68.6 cm
Izšķirtspēja:
2560 x 1440
Reakcijas laiks:
4 ms
Spilgtums:
350 cd/m2
Faktiskie Hz:
100
Regulācijas veids:
Augstuma regulēšana, Slīpuma regulēšana
HDMI:
1
USB Type-C:
1
USB 3.2:
Mikrofons:
VESA izmērs:
100 x 100 mm