Monitors Philips 27E1N1100A/00 27"
MPN 27E1N1100A/00
1 / 7
MPN 27E1N1100A/00
T/C "Origo", Centrālā stacija
Pielietojums:
Ikdienas lietošanai
Kāpēc izvēlēties šo:
Šim monitoram ir iebūvēti skaļruņi., Izdevīga cena
Displeja tehnoloģija:
LED LCD
Krāsa:
Melna
Izmērs: P x A x Dz (bez statīva):
617 x 357 x 46 mm
Izmērs: P x A x Dz (ar statīvu):
617 x 457 x 211 mm
Svars (bez statīva):
3.58 kg
Svars (ar statīvu):
4 kg
Energoefektivitātes klase (A - G):
D
Enerģijas patēriņš (1000 h):
18kWh
Ekrāna izmērs (collas):
27"
Ekrāna izmērs (cm):
68.6 cm
Izšķirtspēja:
1920 x 1080
Ekrāna tips:
Matēts (Anti-Glare)
Paneļa tips:
IPS
Reakcijas laiks:
4 ms
Spilgtums:
250 cd/m2
Faktiskie Hz:
100
Skata leņķis (H/V):
178°/178°
Skārienekrāns:
Nav
High Dynamic Range (HDR):
Režīms acu saaudzēšanai:
Regulācijas veids:
Slīpuma regulēšana
Ethernet:
HDMI:
1
DisplayPort:
D-Sub (VGA):
1
DVI:
USB Type-C:
Thunderbolt 3:
Thunderbolt 4:
USB 2.0:
USB 3.0:
USB 3.1:
USB 3.2:
Bluetooth:
Wi-Fi:
Austiņu savienojamība:
Ir (3.5 mm)
Mikrofons:
VESA izmērs:
100 x 100 mm