Monitors Philips 27B2G5200/00 27"
MPN 27B2G5200/00
1 / 7
MPN 27B2G5200/00
Kāpēc izvēlēties šo:
Full HD IPS displejs, Ergonomisks un lietotājam draudzīgs dizains
Krāsa:
Sudraba, Melna
Izmērs: P x A x Dz (bez statīva):
614 x 368 x 58 mm
Izmērs: P x A x Dz (ar statīvu):
614 x 543 x 235 mm
Svars (bez statīva):
4.7 kg
Svars (ar statīvu):
6.46 kg
Svars ar iepakojumu:
9.46 kg
Energoefektivitātes klase (A - G):
B
Enerģijas patēriņš (1000 h):
10kWh
Ekrāna izmērs (collas):
27"
Ekrāna izmērs (cm):
68.5 cm
Izšķirtspēja:
1920 x 1080
Reakcijas laiks:
4 ms
Spilgtums:
300 cd/m2
Faktiskie Hz:
100
Nav
Režīms acu saaudzēšanai:
Wi-Fi:
Austiņu savienojamība:
Ir (3.5 mm)
Audio In:
Audio Out:
Mikrofons:
VESA izmērs:
100 x 100 mm