Monitors Philips 27B1N3800/00 27"
MPN 27B1N3800/00
1 / 7
MPN 27B1N3800/00
T/C "Origo", Centrālā stacija
Pielietojums:
Ikdienas lietošanai
Kāpēc izvēlēties šo:
Augstas kvalitātes 4K displejs, LowBlue režīms atvieglo darbu, saudzējot acis., Iebūvēti skaļruņi
Displeja tehnoloģija:
LCD
Krāsa:
Melna
Izmērs: P x A x Dz (bez statīva):
613 x 366 x 51 mm
Izmērs: P x A x Dz (ar statīvu):
613 x 524 x 205 mm
Svars (bez statīva):
4.15 kg
Svars (ar statīvu):
6.05 kg
Svars ar iepakojumu:
9.28 kg
Energoefektivitātes klase (A - G):
E
Enerģijas patēriņš (1000 h):
21kWh
Ekrāna izmērs (collas):
27"
Ekrāna izmērs (cm):
68.6 cm
Izšķirtspēja:
3840 x 2160
Ekrāna tips:
Matēts (Anti-Glare)
Paneļa tips:
IPS
Reakcijas laiks:
4 ms
Spilgtums:
350 cd/m2
Faktiskie Hz:
60
Nav
Režīms acu saaudzēšanai:
Regulācijas veids:
Ethernet:
HDMI:
2
DisplayPort:
1
D-Sub (VGA):
DVI:
USB Type-C:
Thunderbolt 3:
Thunderbolt 4:
USB 2.0:
USB 3.0:
USB 3.1:
USB 3.2:
4
Bluetooth:
Wi-Fi:
Audio Out:
Mikrofons:
VESA izmērs:
100 x 100 mm