Monitors Philips 27" 27E1N5600HE/00
MPN 27E1N5600HE/00
1 / 6
MPN 27E1N5600HE/00
T/C "Origo", Centrālā stacija
Pielietojums:
Ikdienas lietošanai
Kāpēc izvēlēties šo:
Mūsdienīgs risinājums, Stilīgs dizains
Displeja tehnoloģija:
LED LCD
Izmērs: P x A x Dz (bez statīva):
614 x 379 x 52 mm
Izmērs: P x A x Dz (ar statīvu):
614 x 524 x 212 mm
Energoefektivitātes klase (A - G):
G
Enerģijas patēriņš (1000 h):
32kWh
Ekrāna izmērs (collas):
27"
Ekrāna izmērs (cm):
68.5 cm
Izšķirtspēja:
2560 x 1440
Reakcijas laiks:
1 ms
Spilgtums:
300 cd/m2
Faktiskie Hz:
75
Regulācijas veids:
Augstuma regulēšana, Slīpuma regulēšana
HDMI:
1
DisplayPort:
1
USB Type-C:
USB 3.2:
4
Mikrofons:
VESA izmērs:
100 x 100 mm