Monitors Philips 27" 27B1U5601H/00
MPN 27B1U5601H/00
1 / 6
MPN 27B1U5601H/00
Kāpēc izvēlēties šo:
Mūsdienīgs risinājums
Displeja tehnoloģija:
LED LCD
Izmērs: P x A x Dz (bez statīva):
613 x 366 x 55 mm
Izmērs: P x A x Dz (ar statīvu):
613 x 537 x 225 mm
Energoefektivitātes klase (A - G):
F
Enerģijas patēriņš (1000 h):
26kWh
Ekrāna izmērs (collas):
27"
Ekrāna izmērs (cm):
68.5 cm
Izšķirtspēja:
2560 x 1440
Reakcijas laiks:
4 ms
Spilgtums:
350 cd/m2
Faktiskie Hz:
75
Skata leņķis (H/V):
178°/178°
Skārienekrāns:
Regulācijas veids:
Pagriešana horizontāli, Augstuma regulēšana, Slīpuma regulēšana
4
Ir
Mikrofons:
VESA izmērs:
100 x 100 mm