Monitors LG UltraWide 34BA75QE-B 34"
MPN 34BA75QE-B.AEU
1 / 9
MPN 34BA75QE-B.AEU
T/C "Origo", Centrālā stacija
Pielietojums:
Ikdienas lietošanai
Kāpēc izvēlēties šo:
Izliekts displeja dizains vēl aizraujošākai pieredzei
Displeja tehnoloģija:
LED LCD
Krāsa:
Melna
Izmērs: P x A x Dz (bez statīva):
816.7 x 364.4 x 83.6 mm
Izmērs: P x A x Dz (ar statīvu):
816.7 x 393.5 - 543.5 x 267.5 mm
Svars (bez statīva):
7.5 kg
Svars (ar statīvu):
11 kg
Svars ar iepakojumu:
13.7 kg
Energoefektivitātes klase (A - G):
F
Enerģijas patēriņš (1000 h):
29kWh
Ekrāna izmērs (collas):
34"
Ekrāna izmērs (cm):
86.7 cm
Izšķirtspēja:
3440 x 1440
Paneļa tips:
IPS
Ekrāna formāts:
21:9
Reakcijas laiks:
5 ms
Spilgtums:
300 cd/m2
Faktiskie Hz:
60
Skata leņķis (H/V):
178°/178°
Skārienekrāns:
Nav
Papildus:
Izliekums 3800R
Regulācijas veids:
Pagriešana horizontāli, Augstuma regulēšana, Slīpuma regulēšana
Ethernet:
HDMI:
2
DisplayPort:
1
D-Sub (VGA):
DVI:
USB Type-C:
1
Thunderbolt 3:
Thunderbolt 4:
USB 2.0:
USB 3.0:
USB 3.1:
USB 3.2:
4
Bluetooth:
Wi-Fi:
Austiņu savienojamība:
Ir (3.5 mm)
Mikrofons:
VESA izmērs:
100 x 100 mm