Monitors LG UltraWide 29U511A-B 29"
MPN 29U511A-B
1 / 15
MPN 29U511A-B
T/C "Origo", Centrālā stacija
Pielietojums:
Ikdienas lietošanai
Kāpēc izvēlēties šo:
HDR tehnoloģija
Displeja tehnoloģija:
LED LCD
Krāsa:
Melna
Izmērs: P x A x Dz (bez statīva):
688.5 x 313.4 x 45.3 mm
Izmērs: P x A x Dz (ar statīvu):
688.5 x 406.6 x 223.8 mm
Svars (bez statīva):
4 kg
Svars (ar statīvu):
4.5 kg
Svars ar iepakojumu:
6.8 kg
Energoefektivitātes klase (A - G):
E
Enerģijas patēriņš (1000 h):
20kWh
Ekrāna izmērs (collas):
29"
Ekrāna izmērs (cm):
73 cm
Izšķirtspēja:
2560 x 1080
Ekrāna tips:
Matēts (Anti-Glare)
Paneļa tips:
IPS
Ekrāna formāts:
21:9
Reakcijas laiks:
5 ms
Spilgtums:
250 cd/m2
Faktiskie Hz:
100
Skata leņķis (H/V):
178°/178°
Skārienekrāns:
Nav
High Dynamic Range (HDR):
Ir
Režīms acu saaudzēšanai:
Regulācijas veids:
Slīpuma regulēšana
Ethernet:
HDMI:
1
DisplayPort:
1
D-Sub (VGA):
DVI:
USB Type-C:
Thunderbolt 3:
Thunderbolt 4:
USB 2.0:
USB 3.0:
USB 3.1:
USB 3.2:
Bluetooth:
Wi-Fi:
Mikrofons:
VESA izmērs:
100 x 100 mm