Monitors LG UltraGear 32GS85Q-B 32"
Gaming
MPN 32GS85Q-B.AEU
1 / 10
Gaming
MPN 32GS85Q-B.AEU
Pielietojums:
Kāpēc izvēlēties šo:
Ekrāna atsvaidzināšanas ātrums 180 Hz, Saderīgs ar NVIDIA G-Sync, Vienmērīga spēle ar AMD Freesync
Displeja tehnoloģija:
LED LCD
Krāsa:
Pelēka, Melna
Izmērs: P x A x Dz (bez statīva):
713.9 x 428.2 x 54 mm
Izmērs: P x A x Dz (ar statīvu):
713.9 x 501 - 611 x 253.7 mm
Svars (bez statīva):
5.6 kg
Svars (ar statīvu):
7.5 kg
Svars ar iepakojumu:
10.3 kg
Energoefektivitātes klase (A - G):
F
Enerģijas patēriņš (1000 h):
32kWh
Ekrāna izmērs (collas):
31.5"
Ekrāna izmērs (cm):
80 cm
Izšķirtspēja:
2560 x 1440
Ekrāna tips:
Matēts (Anti-Glare)
Paneļa tips:
IPS
Reakcijas laiks:
1 ms
Spilgtums:
400 cd/m2
Faktiskie Hz:
180
Skata leņķis (H/V):
178°/178°
Skārienekrāns:
Nav
High Dynamic Range (HDR):
Ir
Režīms acu saaudzēšanai:
Regulācijas veids:
Pagriešana vertikāli (portreta režīms), Augstuma regulēšana, Slīpuma regulēšana
Ethernet:
HDMI:
2
DisplayPort:
1
D-Sub (VGA):
DVI:
USB Type-C:
Thunderbolt 3:
Thunderbolt 4:
USB 2.0:
USB 3.0:
2
USB 3.1:
USB 3.2:
Bluetooth:
Wi-Fi:
Austiņu savienojamība:
Ir (3.5 mm)
Mikrofons:
VESA izmērs:
100 x 100 mm