Monitors LG UltraFine 27UQ850V-W 27"
MPN 27UQ850V-W
1 / 2
MPN 27UQ850V-W
T/C "Origo", Centrālā stacija
Pielietojums:
Ikdienas lietošanai, Biznesam
Kāpēc izvēlēties šo:
Mūsdienīgs risinājums, Stilīgs dizains
Displeja tehnoloģija:
LCD
Krāsa:
Balta
Izmērs: P x A x Dz (bez statīva):
613.9 x 363.5 x 44.3 mm
Izmērs: P x A x Dz (ar statīvu):
613.9 x 569.6 x 239.3 mm
Ekrāna izmērs (collas):
27"
Ekrāna izmērs (cm):
68.6 cm
Izšķirtspēja:
3840 x 2160
Ekrāna tips:
Matēts (Anti-Glare)
Spilgtums:
400 cd/m2
Skārienekrāns:
Nav
High Dynamic Range (HDR):
Ir
Režīms acu saaudzēšanai:
Regulācijas veids:
Pagriešana vertikāli (portreta režīms), Augstuma regulēšana, Slīpuma regulēšana
USB 3.0:
3
Mikrofons:
VESA izmērs:
100 x 100 mm