Monitors LG LED TV 27TQ615S-PZ 27"
MPN 27TQ615S-PZ.AEU
1 / 6
MPN 27TQ615S-PZ.AEU
T/C "Origo", Centrālā stacija
Pielietojums:
Ikdienas lietošanai
Kāpēc izvēlēties šo:
Ierīce, kas apvieno televizoru un datora monitoru, webOS viedtelevizors, Full HD IPS displejs
Displeja tehnoloģija:
LED LCD
Krāsa:
Melna
Izmērs: P x A x Dz (bez statīva):
612 x 368.5 x 73.9 mm
Izmērs: P x A x Dz (ar statīvu):
612 x 423.1 x 152.5 mm
Svars (bez statīva):
3.5 kg
Svars (ar statīvu):
3.75 kg
Svars ar iepakojumu:
5.6 kg
Energoefektivitātes klase (A - G):
E
Enerģijas patēriņš (1000 h):
22kWh
Ekrāna izmērs (collas):
27"