Monitors LG 34WR50QK-B Curved UltraWide 34"
MPN 34WR50QK-B.AEU
1 / 8
MPN 34WR50QK-B.AEU
Pielietojums:
Ikdienas lietošanai
Kāpēc izvēlēties šo:
Izliekts produktivitātei un komfortam
Displeja tehnoloģija:
LED LCD
Krāsa:
Melna
Izmērs: P x A x Dz (bez statīva):
809 X 358.9 X 91.5 mm
Izmērs: P x A x Dz (ar statīvu):
809 x 483.3 x 223.2 mm
Svars (bez statīva):
4.9 kg
Svars (ar statīvu):
5.9 kg
Energoefektivitātes klase (A - G):
E
Enerģijas patēriņš (1000 h):
26kWh
Ekrāna izmērs (collas):
34"
Ekrāna izmērs (cm):
86.4 cm
Izšķirtspēja:
3440 x 1440
Ekrāna tips:
Matēts (Anti-Glare)
Paneļa tips:
VA
Ekrāna formāts:
21:9
Reakcijas laiks:
5 ms
Spilgtums:
300 cd/m2
Faktiskie Hz:
100
Skata leņķis (H/V):
178°/178°
Skārienekrāns:
Nav
High Dynamic Range (HDR):
Ir
Režīms acu saaudzēšanai:
Regulācijas veids:
Slīpuma regulēšana
Ethernet:
HDMI:
2
DisplayPort:
1
D-Sub (VGA):
DVI:
USB Type-C:
Thunderbolt 3:
Thunderbolt 4:
USB 2.0:
USB 3.0:
USB 3.1:
USB 3.2:
Bluetooth:
Wi-Fi:
Austiņu savienojamība:
Ir (3.5 mm)
Mikrofons:
VESA izmērs:
100 x 100 mm