Monitors LG 27UP850K-W 27"
Monitors LG 27UP850K-W 27"
MPN 27UP850K-W.AEU
1 / 10
Monitors LG 27UP850K-W 27"
MPN 27UP850K-W.AEU
T/C "Spice Life", 1. stāvs, Jaunmoku 13
Saņem jau šodien
T/C "Origo", Centrālā stacija
Pielietojums:
Ikdienas lietošanai
Kāpēc izvēlēties šo:
Mūsdienīgs risinājums, Stilīgs dizains
Displeja tehnoloģija:
LED LCD
Krāsa:
Sudraba
Izmērs: P x A x Dz (bez statīva):
613.5 x 363.5 x 45.4 mm
Izmērs: P x A x Dz (ar statīvu):
613.5 x 569.3 x 239.3 mm
Ekrāna izmērs (collas):
27"
Ekrāna izmērs (cm):
68.4 cm
Izšķirtspēja:
3840 x 2160
Ekrāna tips:
Matēts (Anti-Glare)
Spilgtums:
320 cd/m2
Regulācijas veids:
Pagriešana vertikāli (portreta režīms), Augstuma regulēšana, Slīpuma regulēšana
2
Austiņu savienojamība:
Ir (3.5 mm)
Mikrofons:
VESA izmērs:
100 x 100 mm