Monitors LG 27UP650K-W 27"
Monitors LG 27UP650K-W 27"
MPN 27UP650K-W
1 / 9
Monitors LG 27UP650K-W 27"
MPN 27UP650K-W
T/C "Origo", Centrālā stacija
Pielietojums:
Ikdienas lietošanai
Kāpēc izvēlēties šo:
Ergonomisks un lietotājam draudzīgs dizains, HDR tehnoloģija
Displeja tehnoloģija:
LED LCD
Krāsa:
Balta
Izmērs: P x A x Dz (bez statīva):
613.5 x 363.5 x 45.4 mm
Izmērs: P x A x Dz (ar statīvu):
613.5 x 459.3 - 569.3 x 239.3 mm
Svars (bez statīva):
3.8 kg
Svars (ar statīvu):
5.6 kg
Svars ar iepakojumu:
9 kg
Ekrāna izmērs (collas):
27"
Ekrāna izmērs (cm):
68.4 cm
Spilgtums:
400 cd/m2
Skārienekrāns:
Nav
High Dynamic Range (HDR):
Ir
Režīms acu saaudzēšanai:
Regulācijas veids:
Pagriešana vertikāli (portreta režīms), Augstuma regulēšana, Slīpuma regulēšana
Ethernet:
1
D-Sub (VGA):
DVI:
USB Type-C:
Thunderbolt 3:
Thunderbolt 4:
USB 2.0:
USB 3.0:
USB 3.1:
USB 3.2:
Bluetooth:
Wi-Fi:
Austiņu savienojamība:
Ir (3.5 mm)
Mikrofons:
VESA izmērs:
100 x 100 mm