Monitors LG 27BA75QB-B 27"
Monitors LG 27BA75QB-B 27"
MPN 27BA75QB-B
1 / 12
Monitors LG 27BA75QB-B 27"
MPN 27BA75QB-B
Izmērs: P x A x Dz (ar statīvu):
613.5 x 569.7 x 250 mm
Svars (bez statīva):
5.3 kg
Svars (ar statīvu):
8.1 kg
Svars ar iepakojumu:
10.7 kg
Energoefektivitātes klase (A - G):
E
Enerģijas patēriņš (1000 h):
18kWh
Ekrāna izmērs (collas):
27"
Ekrāna izmērs (cm):
68.4 cm
Izšķirtspēja:
2560 x 1440
Reakcijas laiks:
5 ms
Spilgtums:
350 cd/m2
Faktiskie Hz:
100
Skata leņķis (H/V):
178°/178°
Skārienekrāns:
Nav
High Dynamic Range (HDR):
Ir
Režīms acu saaudzēšanai:
Wi-Fi:
Austiņu savienojamība:
Ir (3.5 mm)
Mikrofons:
VESA izmērs:
100 x 100 mm