Monitors LG 27BA550-B 27"
Monitors LG 27BA550-B 27"
MPN 27BA550-B
1 / 10
Monitors LG 27BA550-B 27"
MPN 27BA550-B
Kāpēc izvēlēties šo:
Full HD IPS displejs, Ergonomisks un lietotājam draudzīgs dizains
Izmērs: P x A x Dz (bez statīva):
610.8 x 360.3 x 50.8 mm
Izmērs: P x A x Dz (ar statīvu):
610.8 x 536.6 x 239.9 mm
Svars (bez statīva):
3.25 kg
Svars (ar statīvu):
5.05 kg
Energoefektivitātes klase (A - G):
D
Enerģijas patēriņš (1000 h):
15kWh
Ekrāna izmērs (collas):
27"
Ekrāna izmērs (cm):
68.6 cm
Izšķirtspēja:
1920 x 1080
Spilgtums:
250 cd/m2
Faktiskie Hz:
100
Wi-Fi:
Austiņu savienojamība:
Ir (3.5 mm)
Mikrofons:
VESA izmērs:
100 x 100 mm