Monitors LG 24BA550-B 24"
Monitors LG 24BA550-B 24"
MPN 24BA550-B.AEUQ
1 / 10
Monitors LG 24BA550-B 24"
MPN 24BA550-B.AEUQ
T/C "Origo", Centrālā stacija
Pielietojums:
Ikdienas lietošanai
Kāpēc izvēlēties šo:
Izdevīga cena
Displeja tehnoloģija:
LED LCD
Krāsa:
Melna
Izmērs: P x A x Dz (bez statīva):
538.6 x 319.8 x 50.8 mm
Izmērs: P x A x Dz (ar statīvu):
538.6 x 508.9 x 239.9 mm
Svars (bez statīva):
2.65 kg
Svars (ar statīvu):
4.45 kg
Energoefektivitātes klase (A - G):
D
Enerģijas patēriņš (1000 h):
13kWh
Ekrāna izmērs (collas):
23.8"
Ekrāna izmērs (cm):
60.4 cm
Izšķirtspēja:
1920 x 1080
Ekrāna tips:
Matēts (Anti-Glare)
Paneļa tips:
IPS
Reakcijas laiks:
5 ms
Spilgtums:
250 cd/m2
Faktiskie Hz:
100
Skata leņķis (H/V):
178°/178°
Skārienekrāns:
Nav
High Dynamic Range (HDR):
Režīms acu saaudzēšanai:
Regulācijas veids:
Ethernet:
HDMI:
1
DisplayPort:
1
D-Sub (VGA):
DVI:
USB Type-C:
Thunderbolt 3:
Thunderbolt 4:
USB 2.0:
2
USB 3.0:
USB 3.1:
USB 3.2:
Bluetooth:
Wi-Fi:
Austiņu savienojamība:
Ir (3.5 mm)
Mikrofons:
VESA izmērs:
100 x 100 mm