Monitors Gigabyte 27" OLED MO27Q28G EK
MPN MO27Q28G EK
1 / 8
MPN MO27Q28G EK
T/C "Origo", Centrālā stacija
Pielietojums:
Gaming
Kāpēc izvēlēties šo:
Mūsdienīgs risinājums, Stilīgs dizains
Displeja tehnoloģija:
LED monitors
Krāsa:
Melna
Izmērs: P x A x Dz (bez statīva):
604.4 x 350.2 x 54.4 mm
Izmērs: P x A x Dz (ar statīvu):
604.4 x 526.5 x 187.5 mm
Energoefektivitātes klase (A - G):
F
Enerģijas patēriņš (1000 h):
25kWh
Ekrāna izmērs (collas):
27"
Ekrāna izmērs (cm):
68.5 cm
Izšķirtspēja:
2560 x 1440
Ekrāna tips:
Matēts (Anti-Glare)
Paneļa tips:
OLED
Reakcijas laiks:
0.03 ms
Spilgtums:
335 cd/m2
Faktiskie Hz:
280
Skata leņķis (H/V):
178°/178°
Skārienekrāns:
Regulācijas veids:
Pagriešana vertikāli (portreta režīms), Augstuma regulēšana, Slīpuma regulēšana
HDMI:
2
DisplayPort:
1
USB Type-C:
1
USB 3.2:
3
Austiņu savienojamība:
Ir (3.5 mm)
VESA izmērs:
100 x 100 mm