Monitors Dahua LM30-E330CA 30"
Gaming
Monitors Dahua LM30-E330CA 30"
MPN LM30-E330CA
1 / 5
Gaming
MPN LM30-E330CA
T/C "Origo", Centrālā stacija
Pielietojums:
Kāpēc izvēlēties šo:
Ieliekts videospēļu monitors, 1 ms reakcijas laiks
Displeja tehnoloģija:
LED LCD
Krāsa:
Melna, Sarkana
Izmērs: P x A x Dz (bez statīva):
701.1 x 317.6 x 121.7 mm
Energoefektivitātes klase (A - G):
F
Enerģijas patēriņš (1000 h):
26kWh
Ekrāna izmērs (collas):
30"
Ekrāna izmērs (cm):
76.2 cm
Izšķirtspēja:
2560 x 1080
Paneļa tips:
VA
Ekrāna formāts:
21:9
Reakcijas laiks:
1 ms
Spilgtums:
250 cd/m2
Faktiskie Hz:
200
Skata leņķis (H/V):
178°/178°
Skārienekrāns:
Papildus:
120% sRGB, 85% NTSC, 90% DCI-P3, 83% Adobe RGB
Regulācijas veids:
Pagriešana horizontāli, Augstuma regulēšana, Slīpuma regulēšana
Ethernet:
HDMI:
2
DisplayPort:
2
D-Sub (VGA):
DVI:
USB Type-C:
Thunderbolt 3:
Thunderbolt 4:
USB 2.0:
USB 3.0:
USB 3.1:
USB 3.2:
Bluetooth:
Wi-Fi:
Audio Out:
Mikrofons:
VESA izmērs:
75 x 75 mm