Monitors Asus VA27UQSB 27"
Monitors Asus VA27UQSB 27"
MPN 90LM09WJ-B02170
1 / 9
Monitors Asus VA27UQSB 27"
MPN 90LM09WJ-B02170
T/C "Origo", Centrālā stacija
Pielietojums:
Ikdienas lietošanai
Kāpēc izvēlēties šo:
Ergonomisks un lietotājam draudzīgs dizains, Iebūvēti skaļruņi
Displeja tehnoloģija:
LED LCD
Krāsa:
Melna
Izmērs: P x A x Dz (bez statīva):
613 x 365 x 47 mm
Izmērs: P x A x Dz (ar statīvu):
614 x 517.8 x 226.3 mm
Svars (bez statīva):
4.48 kg
Svars (ar statīvu):
6.5 kg
Svars ar iepakojumu:
9.3 kg
Energoefektivitātes klase (A - G):
F
Enerģijas patēriņš (1000 h):
26kWh
Ekrāna izmērs (collas):
27"
Ekrāna izmērs (cm):
68.6 cm
Izšķirtspēja:
3840 x 2160
Ekrāna tips:
Matēts (Anti-Glare)
Paneļa tips:
IPS
Reakcijas laiks:
5 ms
Spilgtums:
350 cd/m2
Faktiskie Hz:
60
Skata leņķis (H/V):
178°/178°
Skārienekrāns:
Nav
High Dynamic Range (HDR):
Ir
Režīms acu saaudzēšanai:
Regulācijas veids:
Ethernet:
HDMI:
2
DisplayPort:
1
D-Sub (VGA):
DVI:
USB Type-C:
Thunderbolt 3:
Thunderbolt 4:
USB 2.0:
USB 3.0:
USB 3.1:
USB 3.2:
4
Bluetooth:
Wi-Fi:
Austiņu savienojamība:
Ir (3.5 mm)
Mikrofons:
VESA izmērs:
100 x 100 mm