Monitors AOC Q27G4SDR 27"
Monitors AOC Q27G4SDR 27"
MPN Q27G4SDR
1 / 11
Monitors AOC Q27G4SDR 27"
MPN Q27G4SDR
T/C "Origo", Centrālā stacija
Pielietojums:
Gaming
Kāpēc izvēlēties šo:
Mūsdienīgs risinājums, Stilīgs dizains
Displeja tehnoloģija:
OLED
Izmērs: P x A x Dz (bez statīva):
613.9 x 366 x 51.3 mm
Izmērs: P x A x Dz (ar statīvu):
613.9 x 386 x 227.6 mm
Energoefektivitātes klase (A - G):
F
Enerģijas patēriņš (1000 h):
25kWh
Ekrāna izmērs (collas):
26.5"
Ekrāna izmērs (cm):
67.3 cm
Paneļa tips:
OLED
Reakcijas laiks:
0.03 ms
Spilgtums:
1000 cd/m2
Faktiskie Hz:
360
Regulācijas veids:
Pagriešana vertikāli (portreta režīms), Augstuma regulēšana, Slīpuma regulēšana
HDMI:
2
DisplayPort:
VESA izmērs:
100 x 100 mm