Monitors AOC Q27E3UMF 27"
Monitors AOC Q27E3UMF 27"
MPN Q27E3UMF
1 / 10
Monitors AOC Q27E3UMF 27"
MPN Q27E3UMF
T/C "Origo", Centrālā stacija
Pielietojums:
Ikdienas lietošanai
Kāpēc izvēlēties šo:
Ergonomisks un lietotājam draudzīgs dizains
Displeja tehnoloģija:
LED LCD
Izmērs: P x A x Dz (bez statīva):
614.7 x 369.6 x 52.8 mm
Izmērs: P x A x Dz (ar statīvu):
614.7 x 396.2 - 544.4 x 200.1 mm
Svars (bez statīva):
3.79 kg
Svars (ar statīvu):
5.55 kg
Svars ar iepakojumu:
8.55 kg
Energoefektivitātes klase (A - G):
F
Enerģijas patēriņš (1000 h):
26kWh
Ekrāna izmērs (collas):
27"
Ekrāna izmērs (cm):
68.6 cm
Paneļa tips:
VA
Reakcijas laiks:
4 ms
Spilgtums:
300 cd/m2
Faktiskie Hz:
75
Skārienekrāns:
Nav
High Dynamic Range (HDR):
Režīms acu saaudzēšanai:
Regulācijas veids:
Ethernet:
HDMI:
1
DisplayPort:
1
D-Sub (VGA):
DVI:
USB Type-C:
Thunderbolt 3:
Thunderbolt 4:
USB 2.0:
USB 3.0:
USB 3.1:
USB 3.2:
2
Bluetooth:
Wi-Fi:
Austiņu savienojamība:
Ir (3.5 mm)
Mikrofons:
VESA izmērs:
100 x 100 mm